Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok imádják a kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok imádják a kigyúrt pasikat?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem,megcsinálom és kigyúrt leszek.Most magas vagyok és vékony,igaz már fél éve kondizok és fejlődöm is,de ez NEM ELÉG!Iszonyatosan izmos akarok lenni,akire minden lány felkapja a fejét és tiszteli a teljesítményét.Alig várom,hogy tudjak venni itthonra is kézisúlyzókat és fekvenyomópadot rúddal,tárcsákkal,valamint továbbra is járok majd konditerembe és ha még több pénzem összegyűlik,megveszek minden kaját és tápkieget is,ami segíti a végső cél elérését!!!

2014. jún. 12. 21:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hova jut a világ?
2014. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kisbarack10 ***** válasza:
Bár én nem szeretem ha egy pasi szénné van gyúrva valamiért félek tőlük. a de ha azért megvannak a kockák és látszanak az izmok az bejön :)
2014. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Már megvan a kitűzött cél, minek a kérdés az elejére?

Fel akarsz vágni vele, hogy hoztál egy döntést? Huhuu

2014. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem. Az agyongyúrt pasikról két dolog jut eszembe: kicsi fütykös, nulla potencia.
2014. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a kigyúrt pasikról az jut eszembe, hogy biztosan buták, hiszen miért lenne valakinek erre igénye+csak a prolik tartják az ilyesmit menőnek, vagy miért van erre ideje a munkája mellett stb.


a normális izmok viszont jók, nézd, pl.: [link]

2014. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez megint a 190 centis vékony fiú... hát én már agyf* szt kapok
2014. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Iszonyatosan" izmos, mi? :D


Amit te tiszteletnek észlelsz az egyfajta aggódó távolságtartás a hülyéktől.

2014. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

"a kigyúrt pasikról az jut eszembe, hogy biztosan buták"


Ez a te szegénységi bizonyítványod, ha ilyen alattomosan sztereotipkusan buta vagy, és még büszke is vagy rá.

A linkelt srác meg egyszerűen vézna.

2014. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó: izmosan vékony, ez az ideálom.:) de az olyan bunkókról, akik a képen fogják a dinnyét kinek jut eszébe az, hogy tuti az egyetemen tanít?:D
2014. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én értékelem az elszàntsàgodat:) Remélem sikerül.

Hàt én nem szeretem ha valaki nagyon kigyurt.Mert az elég "mű" hatàst kelt.Nekem személyszerint a "V" vonal és a kockàk a gyengéim de ez nem azt jelenti hogy ha valakinek nincs "V" vonala akkor szòba se àllok vele, mert nem ùgy ismerkedek egy sràccal hogy "Na mutassd a hasad.....Nem kocka?Cső hapsikám" Mert ezt buta dolognak tartom.

2014. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!