Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért késik a menstruációm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

06.21én kéne megjönnie de már 5 napot késik :( van barátom

05.23án együtt voltunk de másnap reggel rögtön megjött a menstruációm meg védekeztünk viszont elakartam ezt a dátumot tolni ezért sok citromot és c-vitamint szedtem lehet most jönne ki a hatása? minden este meleg vízben fürdők ülve olvastam hogy az is segít..



2014. jún. 26. 19:37
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi baj. Nekem is volt, amikor citromos innivalót ittam és egy hetet is késett. Nyugi :)
2014. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi hogy írtál :) csak amikor azt akartam hogy késen akkor meg jött és egyszerűen nem tudtam mire gondolni :D
2014. jún. 26. 23:55
 3/7 anonim válasza:
Szívesen.. de szerintem nincs baj :)
2014. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugalom! Öt nap elcsúszás még nem probléma :)
2014. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehet ha lenyugszok és nem streszelek emiatt akkor hamarosan megjön
2014. jún. 27. 17:34
 6/7 A kérdező kommentje:
9 napot késik már.. mondjuk utána olvastam mi van hogy ha 2 hónapot késik vagy úgy gondolja magát vagy ha egy elmarad.. nem tudom
2014. jún. 29. 16:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedden megjött köszönöm a nyugtató válaszokat :)
2014. júl. 3. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!