Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintek melyik a szebb? Ha lány magas (177-180cm) vagy ha a lány alacsony (150-160)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 22:25
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
64%
Hát én 175 vagyok, és nem érzem hogy húú de magas lennék.:) Csak magassarkúban, abban 180 körül vagyok:D De szeretem hordani mert kihozza az alakomat, és szerencsére a barátom mellett megtehetem.:D Amúgy, ha nagyon picike a csaj akkor lehet gnómnak tűnik, ha nagyon magas akkor meg dromedár. De szerintem a magas, vékony, nem széles vállú nők nagyon is vonzóak a hosszú lábaikkal!:) Én szívesebben vagyok magas mint ha alacsonynak kéne lennem. Amúgy meg mi az hogy "ne legyen egy nőnek 40es lába"? Egy pasinak meg ne legyen 13 centis farka, aztán mégis van.. Mind a két fél tehet az adottságairól igaz?.. -.-
2011. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
17%

Na látod! Azt mondod ne legyen 13cm-es farka!( Jelzem nekem sokkal nagyobb van.) Én meg azt mondom ne legyen egy nőnek 40-es lába ,mert az egy tányértalpú trampli ha tetszik ha nem. A nő legyen nő és ne manus. Ne legyen vastag bokája nagy bumszli térde mint a magas nőknek általában.( A másik fele meg deszka.) Legrondábbak a magas nagy seggű, töppedt mellű dromedárok,. Ez van!

Biztos téged ez zavar ,mert te is közéjük tartozol de inkább barátkozz meg vele.

A hosszú comb meg megint nem ér semmit ha formátlan ( mint általában )readásul az ilyen csajokba még egy ló f@sza is belefér. Köszi nem.

2011. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
38%
Megnyugtatlak nem közéjük tartozom.:D Hálistennek nem panaszkodhatom. Ha nem érted az iróniát abban amit írtam akkor sajnálom. Kinek a pap, kinek a papné, de a magas lányok általában vékonyabbak mint a picik. De ha neked pici csaj kell akkor keress picit.:D Nem tudok mit hozzáfűzni, ha az előző válaszomat valóban ennyire képtelen vagy értelmezni.:)
2011. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
46%

Vagy nem tudod rendesen kifejezni magad.


Dehogy vékonyabbak a magas lányok! Sőt! Nézz körül mennyi debella rohangál az utcán. Amúgy is folyamatosan hízik a népesség.

2011. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
27%
Nem magyarázkodom mert egy értetlen hülye vagy. Minden esetre az eddigi összes barátom oda volt értem meg vissza. Magas vagyok, vékony, és hosszú formás lábaim vannak. Hidd el, többen megfordulnak utánam mint egy töpszli csaj után. A magas lányok kecsesek, az alacsonyak aránytalanok, egyesek már-már gnómok. Amúgy a pasik csak azért nem szeretik a magas lányokat, mert kisebbségi komplexusuk van mellettük. Meg mert tudják persze, hogy semmi esélyük ilyen csajnál.:)
2011. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
42%

Én jelenleg középmagas 166-167 cm lány vagyok. Szerintem a magas nők sokkal jobban mutatnának ha JÓ ALAKÚAK LENNÉNEK!

Álommagasságom a 170 cm (talán még elérhetem)!


Észrevételem, hogy a kisebb nők 152-162 cm körüliek sokkal jobban ügyelnek az alakjukra, mint a magasak! Persze itt is van kivétel, de sokkal több vékony, nőies, filigrán nőt látni, mint magas 170 cm feletti szintén karcsú, nőies vékony nőt!

A magasság pozitív adottság! Sok pici nő a fél vagyonát adná, hogy legalább 165-170 cm legyen! És mégis mit látok? A szép magassággal megáldott nők nagy része trampli, nagy seggű, vastag combú debella! Kivétel a nagyon kevés maradék!

Ha már valakit a Jóisten szép magas termettel áldott meg,és lehetne bomba nő is karcsú combokkal miért rontja el?


Amúgy igaza volt a fiú válaszolónak,hogy sok a gnóm magas nő!!!! De sokkal jobban mutat egy 170-175 cm körüli magas szép karcsú nő, mint egy 150-160 körüli pici karcsú.

Mivel a magas nőknek hosszabb végtagjaik vannak-ez szebb!

hosszú hát, van derekuk, a kicsik meg rövid comb+ rövid felsőtest, kissé összenyomott hatása van.


Érdekes, hogy ilyen sok a trampli magas nő, mivel egy alacsony lány kevesebb étellel jobban hízik, és többlet is egyből látszik... tehát egy alacsony lánynak nehezebb megtartani az ideális alakot...és mégis...

2011. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
62%
172 cm vagyok 41 es lábam van és mindig akadt olyan, aki össze akart jönni velem. Na ennyi ! 19/L
2011. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
84%

Eloszor is ez egy nagyon gyakori kerdes...amire a leghelyesebb valasz az lenne hogy kinek a ap s kinek a papne.Ha egyszer belebolondulsz ugy tiszta szivedbol egy lanyba,nem azt fogod nezni hogy milyen magas,mennyivel alacsonyabb nallad,mennyivel idosebb vagy fiatalabb egyszeruen csak azt fogod erezni hogy azt a lanyt imadnod kell.

van is egy jo peldam 183cm magas pasinak elvitte a fejet egy 148cm magassagu kis csajszi.3eve boldog kapcsolatban elnek es a hazassagrol is mar kedz nagyon felmerulni a szo...ugyhogy nem az szemit.

de hogy oszinte legyek az alacsonyabbak tortetobbek aktivabbak,aranyosabbak jobban lehet veluk szorakozni;)

2011. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
36%

elvezem,ahogy itt a valaszokat olvasgatom...haaat oszinten SZEGENY MAGAS LANYOK!

Neha mintha csak labuk lenne,s lehet hogy leeszik a "torpek" fejerol a kasat de a kicsi ujjukat sem erik fel!

en csak sajnalni tudom oket!

2011. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
69%
A modellek sem veletlen magas nok, sokkal dekorativabb egy magas, hosszu combu kecses no.
2011. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!