Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak hogy ne így gondoljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves vagyokde 1 hónapés töltöm a 18at de még senkivel se jöttem össze, és ez eléggé zavar. kb 15 éve skorom óta "pasizok" akkor kezdett jobban érdekelni , de eléggé megválogatom az embereket, (nem csak külsőleg csak kevésben fog meg vmi). 3-4 srác jött be idáig életemben igazán, és mindegyikben csalódtam vmilyen téren, nem érdekeltem őket eléggé, és teljesen összerombolt. Eddig ha tetszett vmelyikük tudtam vmibe kapaszkodni de úgy érzem hogy nekem "nem elég lágy a szívem" hogy csak úgy bárki más könnyen megtetszen, mert nagyon nehezen engedek vkit közel magamhoz és képtelen lennék járni olyannal akinél nem érzek vmi "+-t". eddig csak kavartam így emberekkel és nem jött össze semmi. Nem akarok arra se örökké várni hogy legyen valaki, de egyszerűen már nincs kedvem megint eljátszani vkivel az "ismerkedősdit"

17L


2014. jún. 26. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
17 vagy ... Örökké várni? Majd jön ha jönnie kell, ha erőlteted minden lesz az, csak nem igazi.
2014. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj. Az ember meglát egy embert, elképzeli hogy milyen jó is lehet vele, majd ha nem jön össze sir. Persze, mert kivülről semmit nem tudsz igazán megállapitani.

Nem azt mondom, de kicsit próbálj meg nyitott lenni és ne csak a kiszemelt kudarcok fele nyitni.

és 17évesen ne und az ismerkedősdit. Mert még előtted van az igazi élet.

De azt is teheted, hogy 1évet szingliskedsz.. nem kavarsz senkivel. Nézd meg, hogy jobb e úgy..

2014. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!