Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy írnátok rá? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy írnátok rá? Hogy változtassak a kapcsolat dinamizmusán?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik nekem, én is neki, már egy éve kerülgetjük egymást, kb havonta egymásba gabalyodunk. Le is fekszünk egymással olyankor. A szex jó is, megbeszéltük h kb ilyen szexkapcsolatban vagyunk.

Zavar, hogy nem keres magától, hanem mindig azt várja, hogy én keressem. Persze én sem keresem mert én azt szeretném ha ő tenné. Így csak kb havonta egyszer vagyunk együtt, ami lehetne jóval több, ha erőt venne magán. Hogy vehetném rá, hogy hetente keressen, havi egy szex kevés...

Én azért nem keresem mert ciki, most mit mondjak. Ha tudnám simán keresném párszor hátha utána ő is bátrabb lenne :D



2014. márc. 16. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyere inkább hozzám szexelni én keresnélek minden nap ;)
2014. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2022. okt. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!