Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves, értelmes, okos, főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves, értelmes, okos, főleg Debrecen - és környékén élő lányok! Lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Rengeteg agyatlan, vihogó liba járkál mostanában az utcákon. Arra gondoltam, miért ne írhatnék ki egy ilyen kérdést, mivel gondolom, ide főként értelmes lányok írnak. :)


21/F



#fdgjghjgfkxghkgxlk
2014. jún. 27. 02:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit akarsz te egy értelmes lánytól, amikor még értelmes kulcsszavakat sem tudsz megadni?
2014. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kedves, értelmes és okos vagyok, jól is nézek ki, de a kedves, értelmes, okos kulcsszavon keresgélő fiúk 80%-a kifejezetten utál engem :D
2014. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem a kulcsszavakon pont nem múlik semmi... :D
2014. jún. 27. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!