Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az izom mennyisége az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az izom mennyisége az elsődleges mérce manapság még az okos csajok körében is?

Figyelt kérdés
Ez számít nekik egy férfiban a legeslegjobban,mondván ő meg tudja védeni őket és az utódaikat is,valamint megtetette már korábban és bele van kódolva a génjeikbe.És pl. magas és helyes arcú vagyok,de nem valami izmos,így nem vevők rám egyáltalán.Persze örömmel változtatok ezen,de kicsit furcsa,hogy a szüleim,sőt 10 évvel idősebb testvérem generációjban nem volt jellemző ez.Nem is nagyon látni úgymond kigyúrt embereket az idősebb korosztályból,max akik a mostani divat miatt kezdtek el edzeni.Most meg ha egy fiú vékonyabb vagy nem elég izmos,csak fintorognak a csajok.Persze nem mind,de a legtöbb igen.Egyetemen is ismerek nem egy értelmesnek tűnő,pl.jogász vagy pszichológus hallgató lányt,akinek csak az izom a mérvadó.
2014. jún. 27. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, egyáltalán nem minden lánynak ez számít

nekem pl egyáltalán nem jön be a kigyúrt alak, csak a sportos

2014. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez hulyeseg! Szerintem ha valami kuldosegrol beszelunk akkor inkabb az arc es a tekintet a fontos.

Ha meg az en izlesemrol kerdeznel azt mondanam, hogy ne legyen kover es ne legyen nagyon kigyurt (az a szint mikor mar keptelen maga melle zarni a kezet vagy osszezarni a labat es terpeszben tud csak menni. egyszoval ne korlátozza a mozgasban....de az ezelotti szint sem jon be annyira). Inkabb az egezsegesen sportos es a sovany magas fiuk jonnek be (a cingár fiúk :D ).

2014. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:

ne kend rájuk a saját balf szságod


1.ha így gondolod változtass ès ne itt sírj


2.nem vagyok kigyúrt gyerek, de sosemvolt bajom acsajozással. az agyaddal van a baj, megsúgom

2014. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sportosság számít, nem az izomtömeg.
2014. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az első és az utolsóhoz szólnék mit jelent számotokra a sportosság mert egy hasonló kérdéshez egyszer egy lány belinkelt egy képet mint sportos alkat és azt bizony olyan kigyurt alkat volt amihez legalább 2 évig heti 1x2x gyurni kell szóval ... tudni kéne miről beszéltek.
2014. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó!Ebben igazad van,a lányok szemében az ARNOLD alkat a kigyúrt,míg aki évek óta gyúr,de nem érte el ezt a szintet,az a sportos.Fogalmuk sincs mennyi munka van már csak egy picit izmos testben is.
2014. jún. 27. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Ha egy lány azért utasított vissza, kifejezetten azért, és mondta is, mert vékony vagy, akkor csak nem akarta bevallani, hogy igazából k-baszottul nem bír téged és nem kíváncsi rád, mert valószínűleg s-ggfejnek talál.
2014. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!