Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha élvezem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha élvezem a lábszagom? Nem büdös, hanem olyan különlegesen izzadt, vagy nem is tudom. Ezzel más is így van?

Figyelt kérdés

Amúgy ez egy halál komoly kérdés!


24L



2014. jún. 27. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
lábfétis maszturbáció
2014. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom más is van-e vele így de hogy pár lábfétises pasi rád fog írni egy ismerkedős privátot az biztos.
2014. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De a lábfétist kedvelőknek nem fontos, hogy milyen illata/szaga van a lábnak, nem?


De tényleg nem büdös, hanem olyan fura... de más lábán biztos nem bírnám elviselni, csak az enyémen. :)

2014. jún. 27. 20:16
 4/17 A kérdező kommentje:
Na, már kaptam is privátot, de nem válaszolok rá, fő az anonimitás. :))
2014. jún. 27. 20:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Èn pl a saját fing szagonat szeretem,másét nem.Halál komoly:-D:-D
2014. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor tusolj gyakrabban és közben ügyelj különösen a lábmosásra! Ennyi!
2014. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Fúúújjjjj!
2014. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Minden nap fürdök. Bár ma nem voltam sehol és tegnap este fürödtem utoljára. Ügyelek a lábmosásra és mondom, hogy nem büdös, szóval más nem érezheti... nem szaglik... hanem ha megdörgölöm a tenyeremmel, akkor utána a tenyerem átvesz valami fura szagot, mint pl. mikor kutyát simogatsz és kutyaszagú lesz a kezed. :D
2014. jún. 27. 20:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát rendben. :D Semmi gond veled.
2014. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ehehehe bírom az ilyen dilinós lányokat. :D
2014. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!