Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki teljesen elhanyagolja magát, zsíros a haja, büdös, szakadt ruhákban jár?

Figyelt kérdés

Ez egy fordított pszichológiai kérdés volt, ugyanis én hosszú ideje gondolkodom, hogy egyes srácok miért hanyagolják el úgy magukat aztán pedig fel vannak háborodva és el vannak keseredve, hogy nem akar egyik lány se járni velük?!

Előrebocsátom, hogy nem olyan testi-lelki hibákra gondolok most, amiről az illető nem tehet pl. egyik lába hosszabb, mint a másik vagy kancsal, beszédhibás, nagy a füle és hasonlók, hanem olyan dolgokra, amiket 5 perc alatt el lehetne végezni. 2-3 huszonéves srácot is ismerek személyesen, akik totálisan elhanyagolják magukat, büdösek és rinyálnak, hogy nincsen barátnőjük és a lányok a szemetek. Én se vagyok tökéletes, nekem is vannak hibáim, nem sminkelem magam és főként turiból vagy piacról vett ruhákat hordok (hogy lássátok nem egy sznob pi..a vagyok, aki csak a külsőségekre hajt.), de most egy fogmosás, hajmosás (esetleg normális fodrász & nem otthon anyuci által levágott haj), fürdés(!) és néhány normális pár száz, esetleg ezer forintos ruha megvétele miért olyan nehéz?


Nem akarok senkit bántani, csak meg szeretném érteni, hogy az ilyen srácok nem néznek soha tükörbe, nincs önkritikájuk vagy esetleg nem tudják hogyan kezdjenek neki a dolognak? Sajnos nem vagyok egyik ismerősömmel sem olyan nagyon közeli kapcsolatban, hogy ezeket személyesen elmondjam nekik, pedig tudnék segíteni és örömmel is tenném, de bunkó sem akarok lenni, de így sehol nem fognak előrelépni az életben.. Hogy adjam a tudtukra a gondolataimat?

Nektek mi a véleményetek az ilyenekről? Biztos azért más is ismer olyan embert, aki elhanyagolja magát, kíváncsi vagyok mások véleményére, történeteire, ötletére. Remélem nem voltam túl durva, mert tényleg csak segíteni szeretnék, megérteni az ő oldalukat.


23/N



2014. jún. 6. 09:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
tényleg fordítva közelíted meg a dolgot sztem
2014. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én pl elég igényes vagyok a megjelenésemre minden szempontból, de így sincs önbizalmam, mert én meg az arcomat nem tartom szépnek. És egy rakás lánnyal már összejöhettem volna, de mindig elbénázom, mert emiatt nem merek lépni, meg ideges vagyok a közelükben.

Amúgy szerintem aki ilyen annak nyugodtan mondd meg mit gondolsz, hosszú távon csak nyerhet vele (vagy nem fogadja el, de te legalább megpróbáltad).

2014. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Eloszor is, en mar jartam ilyen szutyok csajjal, es vele is az volt a baj, mint a haverjaiddal. Hibas volt az onmagarol alkotott kep. O azt hitte, hogy az a kis aprosag nem nagy dolog. Jolvan kocos, nagy ugy, tegnap nem volt ideje hajat mosni, azt a fekete csikor a bokajanal ugysem nezi senki, meg aztan az csak a laba. Jolvan egy kicsit buzlik, de majd a parfum elfedi, az a cipo mar regi ocska, tudom, hogy ki van szakadva az elejen, de nem mindenkinek van penze ujra, a nadrag szakadtan divatos, a polo, meg az egyik kedvenc darabja, mert mar tobb mint 10 eve megvan... a tankcsapda alairasaval a hatuljan!!! Azert hozzateszem, hogy kedveltem a leanyt, es nagyon jol megvoltunk. Igaz a haverok cikiztek miatta, de nem ez miatt szakitottunk vegul. Ja es en viszont ez mellett mindig tiszta voltam, es sosem jartam szakadt ruhaban... csak a farmerom... meg a polom... meg a zoknim... de nem kellett fesulkodnom, mert mindig rovid volt a hajam... Es most hogy elnezem a korodat, ez meg akkor tortent, amikor te homokvarat epitettel a jatszoteren az oviban. De a lenyeg, hogy hibas az onkepuk, es ha valaki nem teszi nekik szova, akkor eszre sem fogjak venni, es tovabbra is csak kerdezgetik, hogy mi a baj.
2014. jún. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

leírom hogyan állok hozzá mielőtt a véleményemet is leírnám :) én naponta 2-3x is fürdök de nem csak a tisztaság miatt, inkább azért mert szeretem a vizet, napi 1x fürdés az alap nálam mivel az alap higiénia, fogmosás napi 0-3x helyzet állapot függő de átlag 1-2, nekem a húgom vágja a hajam :D de nem azért mert nincs pénzem fodrászra vagy nem tudnám megcsinálni magamnak, hanem ez részben "program" és inkább a kötelék miatt fontos, csak hogy lásd az "otthon anya által levágott haj" másik oldalát :) ruházkodás: farmer, ing, sapka (csak utcán, de ott mindig)


és a véleményem: aki ennyire igénytelen, ott biztos valami probléma van a háttérben, nem anyagi valószínűleg mert ha igény van akkor idő+pénz is lesz rá :) szóval meg kéne keresni a forrást hogy orvosolni lehessen a problémát! szerintem önértékelési probléma lesz nagy többségben, kicsit biztasd hogy jobban bízzon magában fogadja el a hibáit és akarjon tenni azért hogy legyenek kapcsolatai

2014. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ja és bocsi hogy csak a kérdésre nem válaszoltam.

biztosan nem jönnék össze vele mert kellemetlen lenne, sőt az ilyeneket inkább elkerülöm mert nem akarok az ő szintjére kerülni, de ha látom az esélyt hogy "felhozzam a saját szintemre" (na most felébresztettem az egómat :D), akkor talán megpróbálok segíteni de az inkább szánalomból lenne és nem jönnék össze vele, mondjuk ki tudja, sokban múlik azon belül milyen :)

#4-es voltam

2014. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

van, aki borotválkozott pl. de tényleg senki sem értékelte vagy esetleg így is rendszeresen a képébe vágták, hogy ronda


aztán olyan is van bármennyire hihetetlen akinek sehol semmi nő sincs az életében


ez is nagyon egyszerű, elmaradt a jutalom, így a motivációnak i lőttek, most mit vagy úgy oda, egy beszélgetéssel nem fogsz te megoldani semmit

2014. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
mindenképpen négyszemközt beszélj ezekkel az egyénekkel, viszont tudnod kell hogy sok a beteg ember, elmesérültek mindenhol és lehet egy pszichológiai teszten simán átmennének de betegek, komolyan nagyon sok a ferde gondolkozású ember, na de a lényeg hogy ezek az emberek nem feltétlen vannak tisztában azzal hogy mik az értékeik és mik azok amik hátrányt jelentenek, és miért? mert senki nem mondja nekik max leszólásként, az őszinte és a bunkó embert csak egy zsíros hajszál választja el egymástól :D , aki őszinte az könnyen lehet bunkó egy olyan ember szemében aki nem őszinte akár másokkal szemben de akár magával szemben sem az , ezek az emberkék általában nem rossz emberek csak belefásultak a negatív gondolatok és megszólások áradatába, a sikertelenség mocsarából meg nehéz kikecmeregni, na megvolt a szent beszéd a részemről, szerintem ha nagyon segíteni akarsz rajtuk akkor kettesben beszéljétek meg ugy hogy senki ne hallhassa, viszont ezek az emberek nagyon hárítók általában és ha ő nem igazán akar változni akkor cicit is villanthatsz mert akkor sem fog :D de ha már elgondolkozik azon amit mondasz neki akkor már szerintem jót cselekedtél :) szóval ha nem lenézően beszélsz velük akkor minden jó, és becsüllek azért hogy más embertársaidnak így próbálsz segiteni, hogy nem maguknak kell rájönni hanem van egy segítő védő angyalkájuk a személyedben :) 20/F
2014. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nem olvastam el rendesen a címet, de gondolom fordítva is ugyanaz


a prioritások is függnek a külső körülményektől, nyáron sem érzed szükségét, hogy elmenj rőzsét gyűjtögetni


ha mindenki azt mondja k. ronda vagy, valószínűleg nem fogod a él napot azzal tölteni, hogy a tükörben illegeted magad

2014. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
kivéve persze ha mellette még agya sincs sok, ilyen is van
2014. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ahogy írtad: én is sokszor ledöbbenek, mennyire igénytelen fiatal srácok vannak, de szerencsére az én köreimben ez elképzelhetetlen, és nálunk mindenki inkább az igényesség másik véglete (ami persze nem baj).


De kérdezd meg tőlük, mert én se értem :DD

2014. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!