Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu osztalytarsam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu osztalytarsam, most maradtunk ki 8. bol es hat nagyon joban vagyunk de persze csak barátok. Az utobbi idoben nagyon szokatlanul viselkedik velem, meg kedveskedik is. Talán belé szerettem?

Figyelt kérdés
A mult héten volt a koszorúcskánk a suliban es sokat tancolt velem. Olelgetett amit egyebkent csak ritkan szok, es fotokat is csinaltunk Az olebe ultetett en meg fel akartam alni de nem engedte es szoritotta a derekamat. En bevallom elveztem, lehet ő is? Es nappok ota csak Rá tudok gondolni es ha valami lánnyal látom már zavar,lehet féltékeny vagyok? De nem szerethetem..vagyis..nem hiszem hogy én tetszenék neki,de megkérdezni nem merem..sot most jon a nyariszunet is,csak ritkan talalkozunk majd. Ezt most nem is értem és nehé ez a furcsa érzés!

2014. jún. 27. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Aha.
2014. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a rákérdezés lenne a legegyszerűbb és legegyenesebb út a kiderítéshez :)

de... puhatolózhatsz is, megvárod amíg ő lép (esetleg) vagy kicsit figyelheted, hogy van-e barátnője, stb.

de ha neked tetszik, te is mutathatsz felé némi érdeklődést, selytetést ;)

mondjuk adhatsz neki puszit, megfoghatod a kezét, ölébe ülhetsz :D szerintem le fogja venni

és a leírtak alapján bejöhetsz neki :) próba szerencse!

2014. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) sajnos van barátnője,és múltkor láttam őket csókolózni és ölelkezni,a fiú épp észrevett és akkor engem nézett mikozben vele volt...ez azert érdekes,nem értem tényleg őt....hát 9.ben meglátom hogy milyen lesz a kapcsolatunk es ha úgy látom majd lépek valahogy.
2014. jún. 27. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!