Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képesek emberek teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képesek emberek teljesen elfelejteni párjukat egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Szakításkor szakítófél hogy tudja egyik napról másikra elfelejteni, lesz*rni a másikat, akivel azelőtt naponta foglalkozott?


Nem értem, hogy lehet ilyen hamar túlleni valakin.


Szétszethetjük mindkét nemre is, hogy nők és férfiak hogy képesek túl lenni a másikon.

Ennyire nem érdekelni másikat, azelőtt meg naponta érdeklődni felőle, és semmi rossz érzéssel, ráadásul megbántani azt, akivel azelőtt mg jóban volt.



2014. jún. 27. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért nem érdeklődik iránta, mert, ha tudja hogy milyen szarul van akkor ő is szarabbul érzi majd magát.
2014. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom pasi vagy.....A nőknek eszébe se jutna egy ilyen kérdés.A nők inkább a hűtlenek stb
2014. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

senki nem lesz túl a másikon ha hosszabb ideje voltak együtt, de ehhez nem tudom hányszor kell még feltenni ezt a kérdést.

az a helyzet hogy így könnyebb feldolgozni... baromi nehéz, de nem szrja le a másikat, hanem csak nem akar szenvedni annyit. ha vége van valaminek akkor vége van.

2014. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Belelátsz az emberek fejébe? Nem. Hidd el, sokan gondolkodnak a volt kapcsolataikról, legfeljebb nem mutatják ki, ezért tűnhet úgy másoknak, hogy már elfelejtették a másikat.
2014. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
Igen, ahogy 3-as 4-es írta. Próbálják mással elfoglalni magukat.
2014. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ASOT ***** válasza:

Ja meg van egy olyan opció is ami a legrosszabb!


Már réges régóta nem volt igazi az a kapcsolat, és csak húzta húzta halasztotta, de már csak megszokás volt, vagy nem volt hová menni...

2014. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

mindig annak sokkal jobb a helyzete, aki szakít. A másik csak szenved és legjobb esetben is azon problémázik, miért nem ő kezdeményezte a szakítást.


ráadásul a végefelé már nem úgy foglalkoznak egymással nap, mint nap mint korábban.

2014. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én pl. fél éve bőgök az exem után, akivel végül én mondtam ki, hogy legyen már vége, mert kicsináljuk egymást.


nem keresem (ő keres, de nem reagálok), minden éjjel bőgök, bezárkózom esténként, nem járok el sehová. de ha reggel dolgozni megyek, normális embernek nézek ki, nem mondaná meg senki, hogy mi van.


szóval tényleg nem tudhatod, ki mennyire van túl valakin.


26N

2014. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Erre főleg a férfiak hajlamosak szerintem. A barátom szakított velem (egy 2 éves kapcsolat után) egy pénteken és én az egész hétvégét végigbőgtem mert nem értettem miért. Aztán hétfőn az iskolában nevetség tárgyává tett mindenkinek kitálalt mindent (a beceneveket a titkokat amit elárultam neki). Mindenki ellenem fordult és mikor már nem tűrtem tovább (1 hét után) mondtam neki hogy beszéljük meg és a suli előtt elkezdett sértegetni és veszekedtünk a végén egy csomóan látták hogy milyen is igazából.Ebből szerencsére nem lett komolyabb ügy de mindenki kiutálta a srácot és az én oldalamra álltak. Volt mikor összefogtak a fiú barátaim és jól megverték. Szerencsére a sulinak is vége van és nem látom többé.

19/L

2014. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!