Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
tudom,hogy sokan felteszik ezt a kérdést,de nagyon be vagyok parva és nem tudom,hogy mit csináljak,egyébként hogyan kell csajozni?

2014. jún. 27. 23:57
 1/4 anonim válasza:
96%
Csak nyugi, először senki nem fog elkezdeni csókcsatázni :D A filmekben gondolom már láttad, na valahogy úgy, csak lazán.
2014. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Skorpió87 ***** válasza:
95%
Majd ha lesz valakid, akkor csak utánozd, amit ő csinál. Közbe pedig jönnek az ötletek. Jön az magától. Ha lazán veszed és elmerülsz benne, akkor úgyis sikerül. Sőt, észre sem veszik, hogy kezdő vagy, ha esetleg ez zavarna a jövőben...
2014. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
31%

erről nekem van egy fasza történetem :D kb 2 honapja megismertem egy csajt aztán gondoltam már itt az ideje az első csókolózásnak. gondoltam lazán veszem de az utsó pillanatba ugy be fostam hogy vhogy leköptem :D reflexből pofán b*szott aztán kérdeztem mi van mire látom hogy csulás az arca..el futott én utána,aztán bocsánatot kértem utána minden ment magától :D

14/F

2014. jún. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. jún. 28. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!