Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik szeretnek fiúkkal bunyózni?

Figyelt kérdés
Tudom sokszor tabu kérdés, de én szeretek lányokkal harcolni és ettől nem gondolom magam kevésbé férfinak, és most vonatkoztassunk el a hazamegyek és megverem az asszonyt-tól, mert nem ilyen jelleggel kérdem, hanem akár sport akár hobbiként.

2014. jún. 28. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
vannak
2014. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek. Mindig az unokatesóimmal birkózunk. Vagy ha kötekedik valaki, neki megyek.

15/L

2014. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de többféle harcművészetet is tanultam. Volt egy lány aki szintén több stílus iránt érdeklődött. Na ő kifejezetten szerette összemérni az erejét a srácokkal. Ennek tetejében iszonyat ügyes és erős is volt, elég sok srácon túltéve. Amúgy egy kedves, értelmes és meglepően dekoratív lány, de még a rémálmaimban se kívánnám ellenfélnek, pedig én se vagyok annyira ügyetlen :D
2014. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én imádok thai boxon is a fiúkkal verekedni...sőt jobb mint lányokkal :)
2014. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3. Azért a vérre menő dolgokat nem kultiválom, ettől független a túlzott finomkodást sem. :D


4. IS?:D még hol szoktál fiúkkal verekedni?:)

2014. jún. 28. 11:07
 6/10 anonim válasza:

4-es vagyok.

Hát tesómmal, ha belém kötnek a suliban, (beszólás,fogdosás, sértegetés, sulis dologok) ha valaki zaklat, és ha a barátaimmal ugyan ez van ;)

2014. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Persze azért elöbb megpróbálok beszélni ,de gyorsan eljár a kezem :D
2014. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem a "kezed járjon, ne a szád" új értelmet nyert:)

Na szóval akkor be kell neked szóljak?:D

2014. jún. 28. 11:16
 9/10 anonim válasza:
Elég ha bosszantasz valamivel...de leginkább olyan beszólásra gondoltam ami a sértőnél 1000x rosszabb :) vagy ha a családom vagy engem illet jelzőkkel ;)
2014. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen lányokat... nézni! Párnak nem választanék ilyet. A küzdeni tudásért, a győzni akarásért, a versenyszellemért a tesztoszteron felelős, azt meg inkább hagyjuk meg a pasiknak.
2014. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!