Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miėrt csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Folyton irogatott facėn... leráztam egy párszor,de ha kedvem volt egy kis perverzsėgre,vagy lelkizni ráirtam... mindig örült olyankor.


Most a napokban már kėtszer is ráirtam, de semmi... vissza sem ir... elėg kinos:/

Meg rosszul is esik...


Az utolso beszėlgetėsünkor nem volt semmi problėma... akkor is örült nekem.


F



2014. jún. 28. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Most ő rázott le :)
2014. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem leesett neki hogy mekkora görény vagy. Lehet hogy neked tetszik ahogy teper de tudod ha van egy kis esze leveszi hogy csak akkor kell neked ha kínod van és bocsi hogy ezt mondom de remélem ez történt és ezért nem ír vissza.
2014. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.Hülyesėget irsz!Nem akartam kihasználni,mikor ráirtam,azt azėrt tettem mert beszėlni volt kedvem vele, vagy ėppen megkivántam.De most, hogy nem ir hiányzik is...
2014. jún. 28. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked mi fogalmad van a kihasználásról, de az hogy csak akkor kell ha épp kínod van amúgy meg leszarod a fejét és lekoptatod az nem csak szerintem kihasználás...
2014. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!