Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van még rá esély, hogy nő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rá esély, hogy nő a mellem a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
A 3. levél Yasminelle utolsó 5 szeménél tartok, és még nemigen látok változást, max egy icipicivel teltebbek, de alig észrevehető. Tudom, hogy a fogamzágátló nem mellnövesztő csodaszer, és nem is ezért szedem nyilván, csak reménykedtem ilyen irányú pozitív változásokban.Olvasom, hogy sokaknak már az első 1-2 hónapban látványos volta változás. Olyan is van köztetek, akiknek csak később indult el?
2011. aug. 9. 08:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha abbahagyod egyszer, akkor meg leeresztenek. Ha eddig nem duzzadt tőle nagyon, akkor ezután sem fog, de szerintem örülj is neki.
2011. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

ha a melled elkezd nőni tőle akkor más is, magyarul el fogsz hízni.

ez nem olyan hogy csak ez vagy az nő, ha nő akkor minden nő

2011. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
70% han ő akkor minden nő és a b.ziknak akkor miért van f.szuk? ők is eléggé nők :D
2011. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én több példát is láttam a környezetemben arra, hogy igenis előfordul, hogy nem a fogamzásgátló általi hízástól nő a mell, hanem ténylegesen csak a mell duzzad meg.És enm azért mert tinikorban vannak, és alapból is fejlődne nekik, mert 24-25 éves lányokról van szó. Nem, nem örülök neki, mivel iszonyatosan kicsi, fiús mellem van, épphogy csak 2 kis pötty. Szerintem ilyen esetben te is örvendeznél a mellduzzadásnak.
2011. aug. 9. 09:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én ismeretségi körömben csak egyszer láttam ilyet, de az egy bőrgyógyászati készítmény (Diane35) esetében fordult elő. Amint a leányzó átváltott modern, alacsony hormontartalmú fogamzásgátlóra, a mellei pont akkorára eresztettek le, mint a Diane35 szedés előtt voltak.
2011. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy meg fognak nőni. De inkább örülj neki, mert abbahagyás után úgy is "leereszt". Egy ismerősnek pl annyira megduzzadtak, hogy tiszta striás lett az egész melle, szerintem az sem jobb, mint ha kicsi....

Barátkozz meg vele.

2011. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem a 3.-4. levélnél kezdett megduzzadni a mellem! Kedves 2. ezt pedig rosszul tudod, én fogytam 4 kg-ot a fogamzásgátlótól. (fogyózni nem fogyóztam, és nem is jött vissza) most járok a 8. levélnél.
2011. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, vízhajtós bogyót szedsz?(Yasminelle, YAdin, vagy ilyesmi?) Gondolom azért fogytál, mert kihajtotta belőled a felesleges vizet. Akkor talán van még remény..egyébként nem számítok drasztikus változásra, mert ilyen vagyok alkatilag, tehát jelentős javulás tudom, hogy nem lesz ezügyben, de én már egy minimális, alig észrevehető növekedésnek is nagyon tudnék örülni.
2011. aug. 9. 10:37
 9/13 anonim ***** válasza:
őszintén szólva azt sem tudtam, hogy némely fog.gátlóban vízhajtó van:D egyébként jangee-t szedek:)
2011. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, a Yangee is vízhajtós. Úgy tudom, a drospirenon-nak van ilyen hatása.
2011. aug. 9. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!