Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy mellem fog nőni 19 éves korom után?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és semmi mellem nincs , jó tudom , fogadjam el magam és 22 éves koromig még bármi történhet , de ezt csak az érzi át , akivel egy csónakban evezek. Utálom hogy nincs mellem , sokszor nőnek sem érzem magam, egy eddigi barátommal sem mertem lefeküdni , mert annyira szégyenlem őket. A mell plasztikától meg félek, meg hát nincs is felesleges félmillióm sajna. Szóval az érdekelne , hogy van -e olyan sorstársam , akinek 19 évig nem volt melle , aztán mégis nőtt oda valami.

2013. máj. 23. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy sovány? Nyilván egészségtelenül nem kell ezért elhízni, de egy-két plusz kiló csodákat tud tenni.
2013. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is kis mellem volt világ életemben, aztán sajnos magamnak hála meghíztam és lettek nagyobb melleim. Aztán terhes lettem, szültem, megint változtak a melleim. Méretre is, formára is. Most viszont nagyon sokat fogytam, majdnem olyan testalkatom van, mint 19 évesen, de a melleim nagyobbak, mint 19 évesen voltak.

Ez amúgy genetika. Ha nálad kisebb mell van bekódolva, nem lesz nagy melled, max. mesterségesen.

2013. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok sovány sőt.. 171 cm 61kg szóval , hízni máshova nem nagyon szeretnék. Tudom hogy genetika , de ezt sem értem , anyámnak D-s mellei vannak és a hugom is jócskán túlnőtt rajtam.
2013. máj. 23. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Az én anyukámnak is és nővéremnek is nagyobb mellei vannak, de nem csak rájuk üthetünk. Nagyszülőre, dédszülőre...Én elfogadtam. Persze, hogy örülnék, ha nagyobb lenne, de tudok ellene tenni, ha egyszer ekkorára nőtt? Nem! 6 egészségügyi műtétem volt eddigi éltemben, 25 éves vagyok és köszi, csak azért nem vállalnék be egy 7. műtétet, hogy nagyobb melleim legyenek. És pénzem se volna rá, így én elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok. És szerencsére a párkapcsolat terén ez soha nem jelentett gondot! A férfiak nagy részének amúgy tök mindegy, hogy mekkora. Nem az számít.
2013. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak úgy semmennyi. Ha hizni fogsz nő az is. Ha terehes leszel akkor is. egyébként nem fog már.
2013. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!