Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok képes felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok képes felfogni, emberek hogy képesek egymással így viselkedni?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy emberek hogy képesek egyik nap még kedvesemnek, csupa pozitiv szóval illetni valakit, másnap már jól lehordani, lecseszni, és aztán elfelejteni a másikat, nem törödve vele, milyen sebeket okozott lelkileg a másiknak, és még enyhíteni vagy megoldani se akarja a problémát, tehát nem zavarja , hogy embertársával ( aki része volt életének ) milyen fájdalmakat okozott.

2014. jún. 28. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Könnyen és egyszerűen.
2014. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mit csináltál...szóval..Azért ilyet senki sem csinál csak úgy hogy na ma felkeltem és kiaszom az asszonyt meg elhorodom minden urvának ..
2014. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége az egós elme rabja és a dualitás világában él... Valódi szeretetet sosem éreznek, a ragaszkodást gondolják "szeretetnek". Ha valóban szeretet áradna belőlük, akkor eszük ágában se lenne ítélkezni mások fölött, legyen akármilyen is a helyzet. A valódi szeretet féltétel nélküli. Nem egy érzés, hanem a tudás, hogy a világban minden EGY. 20F
2014. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerek egy pasit, aki kedvesemnek szólítja és mások előtt is így nevezi a feleségét. De közben ugyanabban a mondatban meséli el, hogy mikor kivel hogy csalja meg. Namost ez...?

Amúgy az ilyenek csak álszerelmek, kifele azt mutatják, hogy minden oké, aztán kiderül hogy ölik egymást, csak félnek a magánytól, így a kevésbé rosszat választják.

2014. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!