Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baromság volt ezt megcsinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromság volt ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Anyám húgáról van szó tegnap lefeküdtünk, Én 23 vagyok, Ő 37, eddig lehet csukott szemmel jártam de sejtettem hogy idővel lesz valami, olyanok voltak hogy együtt mentünk szoláriumba, vagy elmentünk vásárolni, mindig én furikáztam, ha összefutottunk meg mutatta mit vett jól áll-e rajta ott kellette magát előttem, egy időben kitalálta hogy kicsit el kéne járnia edzőterembe, és ha már úgyis jártas vagyok benne, miért ne mehetnénk együtt, akkor sikerült kibújnom alóla, de tegnap már bedobtam magamat hülye fejjel, amikor kint voltunk a kertben Ő napozott levett melltartóval hason fekve, én meg a garázsnál pakolásztam

Amikor szólt hogy kenjem be a hátát, akkor elkezdte igazgatni a bugyiját kézzel, és onnan már én kezdtem el csinálni


2014. jún. 28. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És megbántad vagy mi?
2014. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Beviz Elek ***** válasza:

izgatta a bugyiját?


és izgult a bugyi hogy mi lesz?

2014. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elvileg rokonod a néni szóval igen nagy butaság volt most így kell leélned a hátralévő életed ez elég szörnyű..
2014. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg mert ezentúl is lesz karácsonyi húsvéti, és más közös családi ünnep, amin meg kell jelennünk. Neki valószínű ez volt ezidáig beteljesületlen álom, most már biztos nőtt az önértékelése hogy elérte nálam hogy rámásszak
2014. jún. 28. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:

#2 igazgatni, tanulj meg olvasni mielőtt kötekedni kezdesz;)

amúgy szerintem nem volt baromság,szex az jó :D

2014. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És megbántad?Ha megbántad akkor igen ha nem akkor tököm se tudja.
2014. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 elhiszem,hogy jó a szex de rokonával a ember az már gusztustalan.
2014. jún. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Beviz Elek ***** válasza:

#5

igaz:D


megyek vissza általánosba.... :D

2014. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezentúl ha ugyanúgy találkozok vele, fogjam fel úgy mintha egy jó barát lenne? Bár ez az hogy a barátok sem bújnak csak úgy össze, ergo magam hazudtolom meg
2014. jún. 28. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó barát? :D Nem, dehogy. Inkább mint nagynéni, mert ő ugyebár az.

Remélem kamu.

2014. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!