Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megcsókolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megcsókolni egy fiút, aki még sosem csókolózott?

Figyelt kérdés

Vagy akár rávezetni. Már három randink volt, nem sokszor voltunk kettesben, mert leginkább zsúfolt helyeken voltunk, de ő még sosem csókolózott, és szerintem ő is szeretné, csak nem meri megtenni.

Én is félek csak úgy "lekapni" őt, pedig már csókolóztam két fiúval (mindkettő kapcsolat volt), de sosem én kezdtem el az első csókot.

16/L


2014. jún. 28. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Fúúú várjál még pár évvel ezelőtt egyik barátom ugyan ebben a helyzetben volt, azt mesélte hogy a nője csak annyit mondott neki hogy csókolja meg :DD
2014. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megfogod a fejét és mint az alien filmben látottak alapján letámadod.
2014. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sétáljatok kettesben fordulj felé öleld át a vállánál és nézz mélyen a szemébe tegyél úgy mintha csók következne és ha veszi a lapot lessz is ;)
2014. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez alapján még neked se lehet nagy tapasztalatod.
2014. jún. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Legyetek ketesben , fordulj fele a a kezed kulcsold at a nyaka korul , nezz melyen a szemebe es ereztesd vele hogy ez az a pillanat majd lassan kozeledj fele es csokold meg ne tamadd le ..hanem lassan h erezze mi fog tortenni :) remelem segitettem :)
2014. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!