Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha beijedtem, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha beijedtem, mikor olyan ember akart megcsókolni, aki sokat jelent nekem?

Figyelt kérdés

Sok emberrel csókolóztam már, szóval nem új a dolog nem az, de ilyen még sosem volt, hogy többet éreztem volna, vagy hogy úgy tényleg tetszett volna az illető. Most viszont ez van, és múltkor meg akart csókolni, én meg beijedtem és nem hagytam. Nagyon izgultam, járt a gyomrom le föl és azóta is izgulok, hogy mi lesz most, mi lesz legközelebb. De közben meg nagyon akarom... Ez normális?

(18/l)



2014. jún. 22. 11:31
 1/8 anonim válasza:
Szinte ez teljesen Normális ;)
2014. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az! :) (Én így vesztettem el életem szerelmét, remélem te nem fogod...)
2014. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is normális, vagy legalábbis van ilyen. Lényeg az, hogy sokáig ne utasítsd el, mert rád fog unni. Kivéve ha csak dugni akar, mert akkor meg teljesen összetörne téged, ha belemennél
2014. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen, normális :))

talizzatok még!

2014. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem ijesztetted el, akkor rendben van. Ha igen akkor menj ki a konyhába és keményen verd a fejed a falba 14-szer.
2014. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Basszus, ne csináljátok már!:D Egyszer "utasítottam vissza", ez még csak nem akkora bűn... De egyébként már vertem a fejem a falba, és biztos hogy legközelebb én fogok kezdeményezni.
2014. jún. 22. 12:02
 7/8 A kérdező kommentje:
De ezt ne úgy értsétek, hogy eltoltam magamtól vagy valami, tehát nem konkrétan visszautasítottam, csak az volt, hogy már éreztem, hogy mi fog jönni, és akkor hirtelen felpattantam és zavarodottan mondtam, hogy na akkor menjünk... Ez nem tudom mennyivel jobb, de ebből talán nem az jön le neki, hogy nem akartam volna...
2014. jún. 22. 12:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az lett volna normális, ha MEG-ijedtél volna.
2014. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!