Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emancipációnak hála,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emancipációnak hála, manapság már a pasi csak nála kategóriákkal rosszabb nőkkel jöhet csak össze?

Figyelt kérdés

rengeteg példát látok arra, hogy egy pasi sokkal(!) jobb nőt is választhatna.


persze arra is látok példát, mikor a nő néz ki jobban, de ott elsősorban az anyagiak játszanak szerepet. (vagy az ultra macsóság)


2014. jún. 29. 07:59
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

*pasik

**jöhetnek

2014. jún. 29. 08:00
 2/25 A kérdező kommentje:

és ***náluk


még reggel van :)

2014. jún. 29. 08:00
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem, az emancipációnak hála, ma már a nők is tanulhatnak, munkát vállalhatnak, ezáltal képesek önmaguk eltartására.

Így nincsenek rászorulva a _mindenható_férfi_ kegyeire az életben maradáshoz.

Ennek következménye, hogy megválogathatják, a saját szájízük szerint dönthetik el, kivel vannak együtt.


Akinek ez fáj, az egy igazi lúzer, mert a világon semmit nem képes azon kívül felmutatni, hogy férfinak született.

2014. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ez az emancipáció pozitív hozadéka, amit leírtál. Viszont nem minden szép és jó. Az emancipációnak "hála" a nők például olyan szexuális életet élhetnek, amilyet a 19. században a prostituáltak. (csak persze nem kérnek pénzt a szexért)


Hogy lúzer lennék? Hát ha így látod biztos, nem vitatkozok veled. Viszont velem ellentétben sok nő nem tud felmutatni jó állást, az élet egyéb terén felmutatott sikereket, csak azt hogy "nem voltam szingli 2 hétnél tovább".

Lehet róla vitatkozni, melyik a szánalmasabb.

2014. jún. 29. 08:57
 5/25 A kérdező kommentje:

Hogy egy bölcsességgel éljek:


nem attól vagy jó nő, hogy hányan akarnak lefeküdni veled, hanem attól, hogy hányan szeretnének melletted ébredni.

2014. jún. 29. 08:57
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

"Az emancipációnak "hála" a nők például olyan szexuális életet élhetnek, amilyet a 19. században a prostituáltak."


Ami azért baj neked, mert.....? mert boldogok ettől a nők? mert veled még így sem szexelnek, attól, hogy szerinted fűvel-fával együtt vannak? poor you!


"Viszont velem ellentétben sok nő nem tud felmutatni jó állást, az élet egyéb terén felmutatott sikereket"


Ez nem igaz, sokkal több nő van a felsőoktatásban, mint férfi. Szóval elvileg több nőnek nagyobb a végzettsége és jobb az állása, mint a tiéd. Jobban is keresnek, mint te. Esetleg jobb kerületben is élnek.


Szerintem az is lehet, hogy azok a párok, akiket te látsz, nem úgy gondolkodnak, ahogy te. Tudod, a külső persze fontos, de ha valaki cicababát tarthat csak, vagy lehet egy rendes párja, szerintem mindenki a másodikat választja.


Te kiélted már magad? voltál együtt sokféle nővel? mert szerintem akkor érthetnéd, hogy nem minden a külső, de azért azt is ki kell próbálni :)

2014. jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

"Hogy lúzer lennék? Hát ha így látod biztos, nem vitatkozok veled."

Miért vetted magadra, ha nem vagy ilyen?


"Az emancipációnak "hála" a nők például olyan szexuális életet élhetnek, amilyet a 19. században a prostituáltak."

Ki beszélt itt a szexualitásról? Mellesleg miért is fáj ez neked? Egy ember értékét nem az határozza meg, hogy hány emberrel feküdt le életében, akár férfi, akár nő. A szexuális élete ugyanis mindenkinek a magánügye.

Neked is ott a választás lehetősége, hogy ne jöjj össze olyan nővel, aki sok férfival szexelt.

2014. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"Mellesleg miért is fáj ez neked? Egy ember értékét nem az határozza meg, hogy hány emberrel feküdt le életében, akár férfi, akár nő."

és

"Neked is ott a választás lehetősége, hogy ne jöjj össze olyan nővel, aki sok férfival szexelt."


Pont ez a problémám: hogy nagyon leredukálja a célcsoportot ez a dolog. Így konkrétan már itt esélytelen vagyok, hiszen nem találok olyan lányt, aki kivétel lenne.

2014. jún. 29. 09:27
 9/25 A kérdező kommentje:

"Ez nem igaz, sokkal több nő van a felsőoktatásban, mint férfi. Szóval elvileg több nőnek nagyobb a végzettsége és jobb az állása, mint a tiéd. Jobban is keresnek, mint te. Esetleg jobb kerületben is élnek."

Tőled kell megtudnom, hogy nem jártam felsőoktatásba? poor me! Akkor biztos csak álmodtam...


A kiélés érdekes kérdés. Nyilván már nem vagyok szűz sokféle nővel volt dolgom. De az igazit egyszerűen nem tudom megtalálni. Mert mentalitásban és hozzáállásban mindegyik átlag alatti, akit eddig volt "szerencsém" megismerni.

2014. jún. 29. 09:30
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Tőled kell megtudnom, hogy nem jártam felsőoktatásba? poor me! Akkor biztos csak álmodtam...


Nem azt mondtam, hogy nem jártál. Hanem hogy te mint általános alany, aki férfi, alacsonyabban képzett, mint egy nő. Mert azt írod, hogy pasik meg legtöbb nő. Szóval te is általánosítasz.


"Mert mentalitásban és hozzáállásban mindegyik átlag alatti, akit eddig volt "szerencsém" megismerni."


Zokni megtalálja a párját. Te is felszínes vagy és buta, hiszen az alapján kategorizálod az embereket, hogy ki kit "kaphatna meg" kizárólag külső alapján. Szóval megérdemled ezeket a nőket.


Persze változtathatsz ezen, ha majd te is megváltozol!

2014. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!