Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti strandon odamentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti strandon odamentek csak úgy egy lányhoz ha megtetszik?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam hogy van aki fél leszólítani lányokat.

Azért van kivétel, ugye? :)



2014. jún. 29. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem járok túl gyakran strandra, de ha tetszik miért ne?
2014. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos van, de én nem vagyok nagypofájú; úgyhogy nem mennék oda. Főleg nem a strandon.
2014. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sulek Péter ***** válasza:
van de ritka nagyon :)
2014. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én eddig úgy voltam, hogy strandra fürdeni mennek az emberek, nem csajozni és pasizni. Úgy voltam, jobban szeretik, ha békén hagyják őket pihenni, szórakozni.
2014. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
inkább csak szemezés :) jobb az ha úgy marad főleg ha már van más kiszemelt :)
2014. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
csak nudista strandon bátrak a fiúk... élőben strandon én szoktam direkt szemezni velük, de akkor se jöttek oda hozzám, csak amikor már indultam el...
2014. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hozzám és a barátnőmhöz jöttek már oda többször is akár egyedül, akár többen, de a jellemzőbb inkább hogy társaságban, akkor nagyobb a bátorság :)
2014. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jah társaságban nagyobb a bátorság, de igazából a nő választ mindig ennyi ezért nem érdemes oda menni egyikhez se
2014. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Biztos nem mennék oda. Eleve nemtudok kezdeményezni semennyire, és közelsem vagyok annyira szép, hogy bármit is elérjek. Pláne strandon ahol egyből látszik minden.

24f

2014. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 C0r3 ***** válasza:
Hát.. Volt már rá példa, hogy megtetszett egy lány a strandon, de nem mentem oda hozzá. Ciki az egész szituáció :D Nem azért, mert rosszul nézek ki, csak mert nem tudom, hogy hogyan reagálna rá az a csaj. Sőt még magam sem ismerem annyira, hogy tudjam én eltudnám -e szórakoztatni. Valahogy ismerősökkel jobban eltudok poénkodni, hülyéskedni, mint egy random emberrel. Szóval hiába lakom a strand mellett.. :D (16F)
2014. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!