Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a gizda srácoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a gizda srácoknak mitől ilyen nagy az arcuk?

Figyelt kérdés

Először is,itt minden kérdésre ugranak a 190 centis 60-65 kilós huszárok,hogy ők minden nap másik bombázóval járnak és alkalmi kapcsolataik is vannak mellette.Érdekes,én 3 város rendszeres látogatója vagyok,de nem láttam még ilyen srácokat barátnővel,főleg nem bombázóval,már ha csajjal vannak,hüledezik mindenki.

Másodszor,miért képzelik erősnek magukat?Engem annak idején,mikor ilyen pehelysúlyban voltam,alaposan helyretettek,persze az más világ volt.

Itt is írta egy 60 kilós gyerek,hogy fekvőzik és húzódzkodik,szóval jó erőben van.Kérdem én,ilyen testsúly mellett pl.fekvőnél mekkora súlyt nyom ki?Még egy szabvány rúd súlyát sem.


itt a delikvens:

"186 centi vagyok, és jelenleg 67 kiló, de voltam már épphogy 60 is. soha nem volt ebből semmi hátrányom. nekem is a genetikám ilyen.

imádok sportolni, mozogni, főleg futni szoktam mostanság, meg fekvőtámaszozni, húzódzkodni stb., szóval elég jó állóképességem van és jó erőben vagyok. képzeld, nekem nem kell ennél több, soha nem fogom kigyúrni magam. és soha nem voltak komplexusaim a testem miatt. barátnőm is volt már több is, egyéjszakás kaland is akadt. mind gyönyörű lányok voltak, nálam mindig is magasan volt a léc.


szóval a férfiatlan szerencsétlen az te vagy, kedves kérdező! a nyomorod viszont ne terjeszd másra, ha lehet, mert ettől csak még nagyobb szánalom vagy."


2014. jún. 29. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Most ha jól értem, akkor te ilyen szteroidos konditeremszökevény vagy és fáj, hogy nincs elég nagy hipe-ja a felfújt testednek vagy mi?:D


De komolyan érdekel mi ihlette ezt a kérdést

2014. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Azt hittem, hogy már kinőttünk abból a korból, hogy a verekedéssel döntsünk a szociális helyzetünkről. Én kérek elnézést.. :D Magamat meg a barátnőm megtudom védeni, egy 120 kilós testépítő se megy sokra, ha megfelelő eszközt használ az ember.

De visszakanyarodva, nem fizikumtól függ, hogy valaki milyen személyiséggel bír. Amúgy magamon azt tapasztalom, hogy nem kifejezetten népszerű dolog a lányok körében a magas-vékony alkat, de ettől függetlenül nem okolom a testalkatom, ha valami nem sikerül. A drága delikvensed is arra próbált utalni szerintem, hogy a testalkat is csak egy tényező a sok közül, amit lehet mással ellensúlyozni.

18f 190cm 72kg

2014. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság, 50kilós gyerek vagyok és már kinyomtam 35-40 kilót is, pedig csak egy hónapja edzem. :D
2014. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

mégis mit gondoltál mit ír látatlanban hogy volt 1-2 "futottak még" csaja??

ha már lúd legyen kövér


egyébként van egy jelenség mind nőben mind férfiben hogy kétféle jó csaj és jó pasi van. egyik ami nekik személy szerint bejön(óvatosságból viszont nem osztanak meg róla képet), a másik pedig a speciális, boksznyelven szólva "vitathatatlan" jó csaj/ jó pasi akit a haverok meg barinők is annak látnak

2014. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

én meg 189 cm 96 kg és 110-et is kinyomom. 40 kiló az nudli. Meg 50 kilóval fekvőzni meg húzódzkodni aztán nagy rajság.

18/F

2014. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A barátom 188 centihez ennyi kiló, és én imádom a testét (is), mindig is a vékony test volt a fétisem. :P

Kvára nem érdekel, hogy mennyit nyom fekve, nem érdekel az ereje, mivel még egy szimpla h_ülyéskedős "birkózásnál" is érzem, hogy mennyivel erősebb nálam, és akármennyire vékony, még mindig nála apróbb, törékeny, karcsú nő benyomását keltem. Miért lenne szükségem egy 100 kilós kigyúrt emberre?


Jah, és 10-ből 8-9 ember szép lánynak tart.

2014. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ez most valami vicc??egy 188 centis 67 kilós ember erős??én is voltam ennyi,tudom milyen.ketté lehet törni ezeket.
2014. jún. 29. 14:42
 8/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem undorító, ahogy irigykedsz. :) Szerintem arról van szó, hogy az idézett srác jó külsejű összhatás terén (amibe az azr meg az öltözködés is beleszámít), és a személyisége is megnyerő lehet (legalább önbizalma biztos van), így simán összejöhet neki bármilyen csaj. Nem ismerem a srácot, de lehetséges.

Bomba nőnek tartanak, de nem foglalkoznék azzal, hogy mennyit nyom fekve az adott pali, vagy mennyire erős, ha tetszik az összkép, és ehhez még intelligens és jó fej is.

2014. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hozzám képest erős, és ez nekem bőven elég. Engem is ketté lehet törni.
2014. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a testalkatos, erősködős dologhoz annyit tudnék hozzáfűzni, hogy baromság. Lehetsz te akármekkora lufi, a 60-70 kilós 180-pár centis boxoló srác úgy összepakol, hogy elfelejted ezt az egész elméletedet. Igazából nem is kell, hogy boxoljon elég, ha van egy kis tehetsége a verekedéshez.
2014. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!