Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az tényleg igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz, hogy a gizda, alacsony fiúkra tapadnak a túlsúlyos, kövér csajok meg, hogy csak náluk van esélye az ilyen alkatú srácoknak?

Figyelt kérdés
Egyik haverom azt mondta, hogy az ilyen kis nyomikra csak is a kövér csajok tapadnak és esélytelen, hogy egy ilyen nyomi bejöjjön egy vékonyabb lánynak.

2013. márc. 7. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Maximum azért hogy az átlagsúlyuk jó legyen.
2013. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Annyira bírom az olyan srácokat, akik azért parasztok egy lánnyal, és azért különböztetik meg őket, mert van egy kis plusz súlyuk és nem látszik ki minden bordájuk...

Bocs, de ezt nem bírtam kihagyni...

2013. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Antimod ***** válasza:

"Egyik haverom azt mondta, hogy az ilyen kis nyomikra csak is a kövér csajok tapadnak"


És az a haverod mindent tud, igaz?

2013. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
én nem vagyok nyomi, se alacsony, se gizda, meg semmi ilyen mégis csak a kövér lányoknak jövök be. Szerintem sokkal jobb faszi vagyok, de úgy látszik akkor csak szerintem :DD Hát ezzel kell megbarátkoznom. Nem könnyű. :)
2013. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kövér lányoknak érthetően alacsonyan vannak az igényeik (általában), pl. még én is bejövök nekik, szóval az alacsony fiúk is labdába rúghatnak náluk.
2013. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!