Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem békülni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem békülni, megbeszélni a dolgot?

Figyelt kérdés

Szakítottam, de én még szeretném megbeszélni a dolgot, mert haragban váltunk el, és nem akarom, hogy ez így maradjon, főleg, hogy egy helyen mozgunk, másrészt nem akarom, hogy ez ilyen feszült dolog legyen.


Szóval próbálom megbeszélni, hogy ne legyünk haragban, stb. , de nem vevő erre, nem értem miért. Hogy lehetne tisztázni a dolgot? Jobb neki, ha haragszik?



2014. jún. 29. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen!tipikus makacsság..van akinek könyebb úgy elválni, h haraggal!
2014. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beletapostál az egójába. Látja, hogy te keresedés békülni karsz, de úgy gondolja, ha nem engedi neked ezt, akkor ezzel neked fájdalmat okoz. A legjobb, amit tehetsz, hogy közönyös maradsz. Ráköszönk és nem keresed a társaságát. Idővel enyhülni fog. 24/F
2014. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. voltam: Illetve Közömbös :D
2014. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert szerintem lezárta és úgy érzi, nincs miről beszélni többet. Nem akar több energiát belefeccölni a múltba.
2014. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pedig lenne miről beszélni
2014. jún. 29. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
De lehet, ő már nem él ebben, továbblépett és nem érdekli. :(
2014. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem sok mindenről lenne ezek szerint. Igazából nem lenne értelme, hiszen ezért szakítottatok. Nem értem az ilyet sose. Miről akarnál beszélni, amiről eddig nem? Következtetés levonás? Ki hibázott? Mindketten hibáztatok. Az látszik, hogy nem akar összejárni. Ez is eldőlt. Haverok nem lesztek, együtt nem fogtok dolgozni stb
2014. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is van ilyen exem. Szeretem a mai napig, és nagyon zavar, hogy nem szépen váltunk el. De őt nem érdkeli, nem tudom szóra bírni. Korábban kerestem, de olyan nehézkesen válaszolt, volt, hogy napokig nem reagált, vagy feltett nekem egy kérdést, arra válaszoltam, de akkor ő már nem reagált. Engem ez a sok várakozás meg eredménytelenség annyira megviselt, hogy a végén nem kerestem többet. :( Éreztem, hogy éli világát és neki már rég nem fontos, mi történt köztünk, kitörölt az életéből. :(
2014. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!