Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem az illatát, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem az illatát, mikor már több hete nem is láttam?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és egy fiú barátomnak az illatát valamikor csak úgy megérzem. Egy-két másodpercig tart ez. A furcsaság annyi, hogy olyankor is előfordul, amikor teljesen egyedül vagyok a házban. Most, hogy nem láttam egy hete, kicsit sűrűbben fordult elő, azt hiszem kétszer vagy háromszor.

Azt még hozzá kell tegyem, hogy nem vagyok szerelmes belé.

Mégis mi lehet ez?

(Ne íjatok olyat, hogy agydaganatom van, mert nincs.)



2014. jún. 29. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes, mert én is szoktam érezni az illatát, annak akit szeretek, még akkor is mikor nem is vagyok vele. Lehet többen ugyanazt a parfümöt használják mint ő, nem tudom :D Néha én is érzem ezt itthon is. Hát ki tudja mi ez, én se igazán értem :)
2014. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igaz te nem vagy belé szerelmes, bocsi azt most olvastam csak
2014. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom de én is szoktam érezni néha az illatát egy barátomnak.

Még akkor is ha már pát hónapja nem láttam és még nem is volt nálunk.. Mégis érzem az illatát

2014. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szagemlék. Létezik. Óviban volt egyszer egy kaja, amit azóta sem ettem, aminek olyan illata volt, amit azóta sem éreztem soha, de fel tudom idézni. Van ilyen.
2014. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mégis szerelmes vagy a fiúba.Én is szoktam érezni annak a lánynak az illatát,akibe szerelmes vagyok,s olyankor szinte megőrülök,h nincs mellettem és nem lehet az enyém. 😞
2014. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!