Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok mindig egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mindig egy olyan lányról, akit 3 éve nem is láttam?

Figyelt kérdés

Egyre sűrűbben álmodok egy volt osztálytárnőmmel.

Egy ideig egymásba voltunk zúgva, de semmi se volt köztünk és eddig szinte alig jutott eszembe.

Most viszont az el múlt hetekbe sokszor álmodtam vele, és midig azt, hogy szerelemes vagyok belé.

Olyan is volt, hogy az utcán jött velem szembe egy csaj és tökre azt hittem Ő az.. hirtelen boldog lettem, hogy láthatom ennyi idő után, aztán amikor rájöttem, hogy nem Ő az csalódott voltam.

Az egészben az a legrosszabb, hogy van barátnőm és szeretem is..


2014. jún. 8. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ecce homo.
2014. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!