Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerem meg majd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerem meg majd a lelki társamat?

Figyelt kérdés
A másik felemet?
2010. jan. 5. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Interneten . Ha akarod velem elbeszélgethetsz (küldj privit akkor) :)
2010. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megtaláltad tudni fogod. Erre nincs recept vagy forgatókönyv. Csak megtörténik veled és érezni fogod egyből, hogy ő az. Az is lehet már többször is találkoztál vele, ott van a közeledben és amikor ő kezdeményez, majd elkezdesz érzéseket táplálni iránta egyszer csak azt fogod érezni, na ő az aki kell. Ez olyan lesz mintha teljesen ráhangolódnál és ő is rád, kölcsönösen megértitek egymást, vannak közös pontok.
2010. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem interneten sikerült:)Elkezdtünk levelezni, mivel én éppen válófélben voltam, nem akartam komolyabbat.Azonban éreztem valamit, hogy Ő más, vele érdemes folytatni.Így egy hónap után találkoztunk, és nem csalt a megérzésem, ő a másik felem:)Legbelül fogod érezni, ha eljön a lelki társad!
2010. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!