Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm és a pasija évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és a pasija évek óta védekezés nélkül szeretkeznek és a lány nem esett még teherbe. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 16:24
 1/8 A kérdező kommentje:
A pasija nem megy el benne .Ennek mi lehet az oka? Reménykedik benne hogy összejön a baba, főleg most hogy én várandós vagyok. Légyszíves ne az oltogatásokat írjátok hogy miért nem védekeznek. Hasznos válaszokra lenne szükségük.
2014. jún. 29. 16:25
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

1. lehetőség: szerencséjük volt,

2. lehetőség: valamelyikük terméketlen.

2014. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
A srác steril. VAgy eddig irtónagy mázliuk volt.
2014. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Vagy megszakítással védekeznek vagy egyikük/mindkettejük terméketlen. Igazán nem kell hozzá sok ész, hogy erre rájöjj.
2014. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszont babát akar, akkor nem ártana, hogy elmenjen benne. :)

Az előváladéktól is teherbe eshet, de ennek meglehetősen kicsi (de közel sem nulla! mielőtt valaki ezzel hozakodik elő) a valószínűsége.

2014. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha jól gondolom, akkor nem terveznek gyereket, hanem megszakítás nélkül közösülnek.

Ennek két oka lehet: 1. hogy szerencséjük van és az, hogy eddig nem történt meg, az nem jelenti azt, hogy soha nem fog. Mert bár nagyon kicsi a valószínűsége a terhességnek megszakításos közösülés mellett, de jóval nagyobb annál, mintha normálisan védekeznek.

2. valamelyiknek olyan gondja van, hogy nem is lehet gyereke mondjuk.

És hát bár barátnő a barátnő, de honnan tudod, hogy a csajnak soha nem volt szüksége esemény utáni tablettára, vagy nem volt még soha abortusza...:)

De ha én értettem félre és ők szeretnének babát, akkor nem ártana végigcsinálni a dolgokat.:)

2014. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azt elfelejtettem valóban hogy a fiú nem akar gyereket de a barátnőm azért reménykedik :)

Az biztos hogy abortusza ilyesmi nem volt. Minden ilyent megbeszélünk. Akkor szerintetek neki kellene orvoshoz mennie?

2014. jún. 30. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem, nem kell orvoshoz mennie. Miért kéne?

Azért valóban van esély a megszakításos közösülésnél a terhességre, de kevés. Ha nem esik teherbe így, akkor az nem azért van, mert éppenséggel gondja lenne bármelyiknek is, hanem mert megszakítják. Tehát nem kerül belé sperma. Csak éppen bármikor előfordulhat, hogy kerül, de erre minimális az esély.

De egyébként a gyerekvállalás nem úgy működik, hogy az egyik akarja, a másik meg nem! Ennek közös döntésnek kell lennie! És ha a barátnőd barátja nem akar gyereket, akkor ezt a kedves barátnőd tartsa tiszteletben!

Mert hiába esik teherbe, ha utána a pasi otthagyja, mert nem akarja vállalni a felelősséget, nem? Vagy éppen a pasi ha megfogan a gyerek, akkor abortuszt akar, mert nem akar még gyereket.

Szóval ilyen kérdésben a barátnőd ne döntsön egyedül, mert nagyon könnyen pasi nélkül és egyedülálló anyaként találhatja magát!

2014. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!