Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom szakított velem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szakított velem, de én szeretném támogatni és együtt lenni vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

vannak problémái az itallal és a drogokkal is, nagyon sokszor nem tiszta és múlthéten azt mondta nekem hogy én sokkal jobb embert érdemlek nála stb... és ezért szakít velem. Azóta többször próbáltam hívni, de nem veszi fel... személyesen is elmentem hozzá, de nem enged be...

mit csináljak ?



2014. jún. 4. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2014. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

bocsi, de nem felejtem el, mert szeretem!

kérem normális válaszokat írjatok.

2014. jún. 4. 23:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát én rárugnám az ajtót, megpróbálnám észhez téríteni aztán otthagynám a p.csába ha nem használ.
2014. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak a te életed fog rámenni.. Szerintem is hagyd, ha meg nem tetszik h mindenki szerint hagynod kéne akkor minek kérdezted meg?
2014. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Irj neki uzenetet az erzeseidrol es a gondolataidrol! Azt mindenkeppen megkapja. Es mivel az ember kivancsi ezert elolvassa. Utana viszont ove a valasztas.
2014. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem meg, mert reméltem hogy valakinek lesz valami jó ötlete, esetleg volt már iylen helyzetben... és esetleg tud segíteni. DE LÁTOM ITT SOKAN INKÁBB KIDOBJÁK AZT AMI ELROMLOTT ÉS VESZNEK HELYETTE ÚJAT, MINTHOGY PRÓBÁLNÁK HELYREHOZNI.... utolsó köszönöm az értelmes választ.
2014. jún. 4. 23:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy csak lehet én olvastam könyveket te meg szimplán empatikus lény vagy és naiv.
2014. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, főleg azt ami értelmes volt és nagyon sajnálom hogy ez az oldal ilyen mély színvonallal rendelkezik, hogy semmit nem érő válaszok tömkelege érkezik egy kérdésre...

Kedves utolsó igen eléggé empatikus vagyok és lehet hogy naiv is és szeretnék neked gratulálni hogy elolvastad Dr. Csernus Imre könyveit és már egyből mindent tudsz az emberekről, tényleg had gratuláljak!!!!

2014. jún. 4. 23:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy ezért szakított veled? Ez a "túl jó vagy hozzám" a létező legnagyobb kamu duma ami létezik.. Nem lehet hogy van valami/valaki más a háttérben?
2014. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy Csernus könyvet sem olvastam, ez is téged minősít, h te csak azt a szerencsétlen celebet ismered.
2014. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!