Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a fiút engedjem el inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a fiút engedjem el inkább?

Figyelt kérdés

Most végeztem az első évet egyetemen. Még gimiben volt egy osztálytársam, akivel z utolsó évben elég jóban kezdtem lenni, de aztán abbamaradt a dolog, más városba, más egyetemre mentünk.

Nemrég összefutottam egy másik osztálytársammal, akivel leültünk beszélgetni, kivel mi van, és valahogy szóba került, hogy ő is észrevette, hogy azzal a sráccal elég jóban voltam.

Ez fura volt, mert nagyon béna vagyok a srácok terén és sosem esnek le az ilyen dolgok.

Szóval abban az évben, amikor elkezdtük az egyetemet, párszor beszélgettünk facebookon, aztán az egész abbamarad.

Nem is nagyon tudom, mit érzek, azt tudom, hogy gimiben, amikor jóba lettünk, nem voltam belé szerelmes, most viszont sokszor azon kapom magam, hogy hiányzik. De már kb 3 hónapja nem beszélgettünk. (barátnője nincs a srácnak, ezt tudom).

Ez a hajó már elment? Kellett volna lépnem valamit? Van nem keres, mert nem kedvel? Vagy én mit érzek, miért hiányzik?


2014. jún. 29. 23:44
 1/8 anonim válasza:
Szerintem keresd fel őt.
2014. jún. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de milyen ürüggyel? semmi nincs, ami okot adna rá és ő sem keres engem hónapok óta.
2014. jún. 29. 23:54
 3/8 Fish1 ***** válasza:
100%
Ha jóban voltatok, nem kell semmi extra ürügy. Én a helyedben megkérdezném, mi van mostanában vele, mert rég beszélgettünk és hiányoznak a beszélgetések. Nincs ebben semmi.
2014. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szívesen ráírnék, csak az a baj, hogy eddig is mindig ő kezdeményezte a beszélgetéseket, hiába voltam vele jóban, eléggé félek a fiúktól :(
2014. jún. 30. 00:05
 5/8 anonim ***** válasza:
De mitől fosol, ha jóban voltatok? Nem értem. Mert ha ismeretlen lenne, és úgy ráírni, ahhoz kell bátorság. De ehhez...
2014. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
attól fosok, hogy fiú :)
2014. jún. 30. 00:15
 7/8 Fish1 ***** válasza:
100%

Ismeretlenként se nagy dolog ráírni valakire, maximum nem válaszol. És akkor mi van? Semmi. :)

Lehet, hogy azért nem keres, mert megunta, hogy mindig ő ír rád, te meg nem. És ettől esetleg egyoldalúnak gondolja a dolgot. Én pl. nem erőlködök olyanoknál, akik sose keresnek maguktól.

2014. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na jó, akkor valamit kitalálok...
2014. jún. 30. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!