Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy elvárás a mai világban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás a mai világban, hogy egy fiú ne cigizzen és ne igya le rendszeresen magát akárhol? Ez is már a "várj csak amíg megöregszel"kategória? 17L

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 00:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Egyébként nem igaz,hogy csak a menőket részesítem előnyben,mindenkinek esélyt adok a megismerésre, de a környezetemben akik velem próbálnak ismerkedni mind egy szálig ilyenek,nálam innen már bukik a dolog,amint megtudom/látom,hogy cigizik.

Felmerült bennem a kérdés,hogy én is abba a kategóriába tartozom,akik 'válogatnak'és majd egyedül öregszenek meg emiatt,ennyire nagy elvárás lenne-e ez.

De ahogy látom vannak még kivételek,csak valahogy a sors nem hozza az utamba őket.

2014. jún. 30. 00:46
 12/20 anonim ***** válasza:
Ne altasd magad,tudjuk hogy akkor is ők tetszenek neked.
2014. jún. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

ne értsétek félre, nem azzal van a gond,hogy néha iszik.Azzal semmi bajom,ha elmegy a haverokkal iszogatni,vagy eseményekkor kicsit többet megenged magának,de mikor már hánytatni kell, vagy annyira leissza magát, hogy tántorog,vagy átmegy bunkóba azt ki nem állhatom.

Próbáltam nem ez alapján dönteni, de ahogy ez kiderül engem nagyon taszít.Lehet velem van a gond...nemtudom

2014. jún. 30. 00:49
 14/20 A kérdező kommentje:
12:épp az,hogy most nincs olyan fiú aki tetszene,ezek a dolgok miatt...
2014. jún. 30. 00:50
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem cigizek és nem iszom, csak pár korsó sört max kb havonta egyszer. Megengeded nekem azért ezt, vagy mindenbe belekötsz szűzlány? :)
2014. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

hát én régebben cigiztem, de ma már nem, max. buliban 1-1 szál, inni szoktam, de csak hétvégente a haverokkal, meg, ha megyünk valamerre, nem minden nap... szerintem meg már nem menő cigizni, inkább gáz, legalábbis ezt veszem észre... még fiatalon 14-16 évesen szívják, utána inkább már nem, csak páran, meg ez nem menőség szerintem 16 fölött

de akkor pl. a csajok miért isszák le magukat bulikban részegre és fetrengenek az utcán, meg miért cigiznek?

éppolyanok, mint a fiúk...

2014. jún. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nem kötök bele mindenbe,ahogyan te...és nem vagyok szűzlány;)
2014. jún. 30. 00:53
 18/20 anonim ***** válasza:

Nagy elvárásaid vannak? Ugyan már... Nem ismersz még engem.

Nekem viszont a listán van az is,amit szinte lehetetlen teljesíteni,és csak érett gondolkodású nő képes rá,akiből valljuk be, a tizenéves korosztályban baromi kevés van,ők még csak nőnek sem mondhatók.

És hogy mi lenne ez az eget rengető kritérium??!! Azt majd leírom,ha valaki kíváncsi rá.

2014. jún. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
megírnád?:)
2014. jún. 30. 01:14
 20/20 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam még suhancként(kb. 1-2 slukkot), de dohányzásellenes vagyok. Kevés dologban vagyok annyira biztos, mint abban, hogy sose fogok cigizni.Ezernyi indokom lenne rá, hogy miért ne.

Antialkoholista már nem vagyok, de abszolut normál kereteken belül iszok ha úgy adódik, pár hetente, 1-2 havonta mikor hogy.

2014. jún. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!