Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exbarátom tönkretette az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátom tönkretette az önbecsülésem, már nem látom szépnek vagy vonzónak magam. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Igazából annyit mondogatta, hogy fiatal vagyok hozzá, meg ez vagy az nem tetszik neki rajtam, hogy már-már egyáltalán nem tartom magam értékesnek. Rosszul érzem magam, és ha a tükörbe nézek is, csak a hibáimra fókuszálok. Azért igyekszem pozitív meg mosolygós maradni. Hogyan lehetnék újra a régi?
2014. jún. 30. 01:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mégis mit mondott, mi nem tettszett neki rjtad? Nézz tükörbe, és ami neked sem tetszik, azokon javíts!!
2014. jún. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok rajta javítani, maximum a plasztikai sebész. Igényes vagyok, nagyon adok magamra, mások mindig dicsérnek, de valahogy nehéz elhinni ezek után. Magam sem tudom,miket mondott, de folyton kritizált, a "kedvencem" az volt, hogy nem kíván szexuálisan, mert nem látja bennem a nőt látja bennem, hanem a lányt.
2014. jún. 30. 02:03
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Smink, belőtt haj, magassarkú, szexis fehérnemű, illatos bőr. Ehhez még plasztika sem kell. :)
2014. jún. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

exbarátod csak egy tapló, különben nem lett volna a barátod, ha nem teccő neki.

Először is az a fontos, hogy te elégedett legyél magaddal. Az exbarátnak már nem kell megfelelni. ;)

2014. jún. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

Az a baj, hogy ez mind megvan, és mégsem érzem...

2014. jún. 30. 02:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor marad a plasztika. :) Azzal mi a gond?
2014. jún. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Túl sokba kerül és 19 nem hiszem, hogy hagynák a szüleim :)
2014. jún. 30. 02:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb a hülye expasid idióta elvárásaira koncentrálni, és ostorozni magad, hogy nem vagy elég jó, mint elfogadni magad úgy, ahogy előtte, szépnek és fiatalnak. Öreg akarsz lenni? Azért alázott, mert irigy volt, hogy te fiatal vagy, vagy csak szimplán bunkó. Most tényleg egy ilyen ember véleményére adsz? Akkor csak kerüld a tükröket.
2014. jún. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hogy 3-ast miért pontoztátok le?... megáll az ész. ezek igenis feldobják egy nő napját. még csak nem is kell, h valakinek akarjunk tetszeni, engem speciel feldob, ha így össze tudom rakni magam. :D


kérdező, ezek olyan gondolatok, amik talán nem a sajátjaid. hiszen látod is a problémát, azért érzed magad értéktelennek, mert elhagyott a barátod, és előtte ráadásul ki is emelte, mi nem tetszik neki...


na figyelj. ő EGY ember. akinek nem jött be ez meg az rajtad. lehet, hogy van még 500 a planétán, akinek mINDENED bejönne. hm? sejtesz már valamit? :)

ezek a gondolatok a külvilágból jönnek. minden reklám, sorozat, stbstb azt sugározza felénk nők felé, hogy az ér bármit is, akinek van pasija, aki sikeres, aki szül egy focicsapatni gyereket és mellette laposabb a hasizma mint húszévesen...

nem. az érték nem ezen múlik. nem is a külsőségeken. (bár tényleg nagyot tud dobni, akár ha csak a tükörbe nézel és nem akarsz elfordulni :D)

attól függetlenül vagy értékes emberi lény, hogy van-e párod vagy sem. a társadalmon belül sajnos már nehezebb ez a képlet, megannyi elvárásnak kell megfelelnünk, de nőként is értékes az ember, akkor is, ha éppen nincsen senkije, és akkor is, ha soha nem lesz gyereke és soha nem húznak gyűrűt az ujjára.

szóval igenis érsz valamit. és ha pozitívra szeretnéd fordítani a múltat: az exbarátodnak is megtetszettél valamiért, nemde? :)

nyugodj meg, heverd ki ezt a dolgot, de minden reggel szedd össze magad úgy, mintha aznap találkoznál valaki újjal!

és ha más nem segít, járj el szórakozni és flörtölj sokat, hogy lásd, bármikor lehetne új barátod, ha éppen akarnál. (na nem arra biztatlak, hogy csavarj az ujjad köré mindenkit aztán pattinsd őket :D de szerintem érthető, mire gondolok itt.)

úgyhogy fel a fejjel. ez EGY ember volt. ;)

2014. jún. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!