Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire sikerült volna lezúzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire sikerült volna lezúznia az önbecsülésem egy srácnak? :\

Figyelt kérdés

Tegnap az öltözőben az egyik srác meg néhány haverja elkezdett "hülyülni".. mintha seggbek.úrnák egymást stb. Én meg így halkan (de ezek szerint hangosan) benyögtem az egyiknek, hogy hülye b*zi.


Ő meg lassan odafordult és odajött hozzám (háttérben természetesen ilyen húúú:D hangok) és miközben lassan végigmért kérdezte h ezt komolyan mondtam-e? Én meg h igen.. Erre mondta h csak közli, hogy biszex és sokkal jobban néz ki mint én. Meg h valószínűleg több csajt d.ugott már meg biszexként mint én heteró létemre. Aztán még kacsintott is.


Erre behúztam neki egyet.... :S Ő meg tök nyugodtan rámmosolygott és elkezdte h nem akar verekedi most. Aztán hozzáfűzte h ma 5-kor legyek ott az xy helynél. Azt hittem h majd ott akar bunyózni de nem. Edzése volt, küzdősport. Szóval azért mondta h nem akar verekedni mert úgy kb esélyem se lett volna.


De ez még semmi.. odament hozzá valami csaj és beleugrott az ölébe meg lesmárolta. Mondtam magamban h ilyen nincs.. Odamentem és megkérdeztem a lányt h tudja-e h a pasija szereti a f@szt is. Ő meg hogy persze, de most az a lényeg, hogy őt szereti.


Ennyi. Felmondok :D Lealázott egy biszex srác. :\

Kicsit magamba zuhantam.. :\ Vélemények?


18/F


2012. febr. 25. 18:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
szerencse, hogy nem dugott meg
2012. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
nem biszex, pusztán hülyített. Beszélt egy nővel akivel jóban van, hogy csinálja meg ezt vele.
2012. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
nem kell vele törődni, egy beképzelt majom az ilyen.
2012. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Utálom ezt a kifejezést, de ez...


EPIC FAIL :D

2012. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem lett volna esélyed. :D Ha szarakodsz még megerőszakol. Ne törődj vele.
2012. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
63%

Hát, kedves kérdező, nem mondhatod, hogy nem érdemelted meg, legközelebb ne b*zizz.


#2: hidd ezt, ha ettől nyugodtabb az álmod :)

2012. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
48%
Miről beszélsz te harmadik? Már miért lenne a fazon beképzelt majom? Szerintem a kérdező hálás lehetne hogy nem lett megagyalva.
2012. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Válogasd meg, hogy kinek a véleményére adsz. Van, akiére nem érdemes..
2012. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy látens homoszexuális vagy.

Ajánlott film: Amerikai szépség

2012. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Az igeen :D Hát barátom, örüljön a fejed, hogy miután leb*ziztad meg behúztál neki még mindig nem szakadt el nála a cérna... De szerintem se törődj vele, viszont mostmár ne is kötözködj! :D

Amúgy érdekelne, hogy te tényleg nem tudtad, hogy biszex? Vagy ennek ellenére b*ziztad le?

2012. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!