Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom szociopata. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom szociopata. Én ezt nem vettem észre. Nagyon jól álcázta, majd úgy tönkretette az életem és összetört lelkileg ( ez volt 2 hete) hogy 18 évesen nyugtatókat kell szednem. Azóta is miden percben rá gondolok és aludni se tudok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
csak annyit szeretnék hogy kicsit is érezze annak a súlyát amit tett velem
2014. ápr. 19. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd, mert úgy se fogja érdekelni és amíg ezzel foglalkozol, te se fogsz tudni továbblépni
2014. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért? Mit tett veled?
2014. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dexter akcióban..... :D
2014. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4-es ez jó volt :D


Ha valóban szociopata akkor tökéletesen tisztában van azzal, hogy mit tett veled. Mivel nyugtatókat szedsz feltételezem, hogy voltál pszichiáternél. Segíteni csak õ tud szerintem.

2014. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól írta az 5-ös. A volt barátod tisztában van vele, hogy mit tett, de ez őt cseppet sem érdekli. Mivel ő nem képes mély érzelmekre, a másokéval játszik, és felismerve azt, hogy milyen érzelmekre van szüksége a másiknak, megjátszott kedvességgel igyekszik megszerezni annak szeretetét, ragaszkodását, majd mikor már kellő hatalmat szerzett felette, korábbi kedvességét megvonja, leveszi az álarcát, és ilyenkor már könyörtelen. Nincs benne se empátia, se megbánás, se felelősségérzet. A szemétsége nem kimondottan neked szólt, mert mindenkivel ezt csinálta volna (és még fogja is) előbb-utóbb.


Általában azok jobban ki szoktak kiborulni, akik nem tudják mire vélni az ilyen ember "változását", és értetlenül, "leforrázva" állnak, hogy hogyan tud ennyire másként viszonyulni hozzájuk az, aki korábban annyira kedves volt velük. Ők nem tudják, mi van a dolog mögött, úgyhogy neked ebből a szempontból könnyebb dolgod van, mert már tudod, hogy az illető miért volt ilyen veled.


Fogd fel úgy, hogy egy beteg ember, aki - bár tisztában van tette következményével - igazából nem tehet róla, hogy ilyen. Többet biztos, hogy nem fog tudni megvezetni egy hozzá hasonló, és talán még jó is, hogy ilyen fiatalon találkoztál vele, és nem később, amikor talán még szültél is volna neki, vagy anyagilag is megkárosított volna.

2014. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, és most azonnal állj le a nyugtatókkal, nem tehetsz arról ami történt!!

Én 3 évig voltam egy szociopatával, kidobott, 2 hétig én is depiztem, aztán összeszedtem magam, elmentem egy buliba, és összejöttem egy csodálatos férfival, aki ezzel megmentette az életemet!

Csak akkor leszel túl rajta, ha van melletted valaki aki megvéd. Tudom hogy még kötődsz az exedhez, de ez is csak a manipulációja miatt van! Azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot, és keress egy igazi férfit. Meg fogsz lepődni hogy mekkora kettőjük közt a különbség. Mert egy szociopatánál nem nehéz jobbnak lenni, higgy nekem, átestem rajta, túléltem, borzalmas volt, de jól vagyok. Eltelt azóta 2 év, híztam 6 kilót, szebb, erősebb, nyugodtabb, boldogabb vagyok.

2014. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!