Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vékony fiúból kigyúrnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vékony fiúból kigyúrnám magam, szerintetek nagyot néznének azok a csajok, akik eddig semmibe néztek a testalkatom miatt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezredik ilyen kérdés, nem a vékonyságod miatt nem vesznek semmibe.
2014. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Agyra is gyúrj.
2014. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Mivel ebbe valószínűleg a random utcán látott csajok is beletartoznak, akikkel jó eséllyel soha többet nem futsz össze, nem azok nem néznének nagyot.


2. Amit egyesek semmibenézésnek neveznek az lehet sima elbambulás, közöny, én is megkaptam a múltkor hogy milyen fennhordom az orrom mert rá se néztem, közbe meg annyira nem nézem az embereket az utcán, hogy a saját anyám mellett is elsétálnék.


3. Egyszer már kifejtettem milyen ostoba dolog mások miatt megváltozni, az önbecsülésed tedd rendbe azzal van baj nem az alkatoddal azt csak hibáztatod mert könnyebb rajtad kívül álló dologra hárítani. Lehet egy-két csajnak a vékonysággal van baja de hogy nem az összesnek az biztos.


4. Ha valakinek neked tudod kéne milyen ismeretleneket megbántani hisz veled is ezt csinálták, egy okkal több hogy ne legyél olyan mint ők, ez a gondolkodásmód amit a kérdésben produkálsz gyerekes buta és kifejezetten primitív nem várj megbecsülést ha nem tudsz értéket felmutatni.

2014. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!