Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 17 éves 176 cm,63 kg-os fiú...

17 éves 176 cm,63 kg-os fiú vagyok, szóval vékony a testalkatom. Az úszással mennyire lehetne ezt formálni? Szélesebbek lennének a vállaim? A karom vastagabb?

Figyelt kérdés
Kondizás nem vonz. Mindig szerettem a vizet, ezért gondoltam az úszásra. Nem tenyészbika szerű alakot szeretnék, hanem egy formás, izmosabb testet.
2014. febr. 23. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
azzal hogy csak az úszástól ki is néz valahogy, ahhoz legalább 2-3 évig keményen kellene csinálnod. én rendszeresen úszok egyesületben, az alakom is olyan "úszós", de ebben rengeteg energia van. de emelett én is kondizok, sőt a nagy sportolók ugyan olyan keményen kondiznak, mint úsznak. de ha te izmosodni akarsz, akkor jobban jársz egy kondibérlettel.
2014. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdj el enni legyél 70kg, majd kezd el úszni/biciklizni. Így a zsírból lesz izom, illetve a maradék zsírtól "masszívabb leszel.
2014. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!