Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy ha a Facebookon egy lány adatlapján Relationship Statusnál Single van?

Figyelt kérdés
(nem a jelentésére vagyok kíváncsi :D)
2011. dec. 21. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy szingli. lehet ezt csavarni, vagy mi?
2011. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 -Andrea- válasza:
100%
Azt hogy hülye vagy.
2011. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi Andrea. :P Tudom. :P

Igazából csak arra voltam kíváncsi, hogy az a lány tuti szabad e, szóval, hogy van e nála esélyem. :)

2011. dec. 21. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2011. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mivel én is lány vok, tudom, hogy a legtöbb lány ahogy pasija van átállitja "in relationship"re!! nem hiszem h van olyan lány aki nem:) ugyhogy biztos szabad!
2011. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! :)
2011. dec. 21. 19:59
 7/8 bembinó ***** válasza:

Esetleg hívd fel ,hogy van e barátja vagy hívd el valahova..

De ha van barátja akkor mi van ? vagy azzal akartál összejönni?

2011. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most van egy lány aki elég borzalmasan elkezdett nekem tetszeni, mert nagyon szimpatikus, meg hasonló emberek lehetünk, de sajnos nem ismerem annyira, igaz egy zeneiskolába jártunk, de nem merek nyitni felé.
2011. dec. 22. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!