Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leépít a barátnőm, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leépít a barátnőm, de már nincs hova mennem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kidobtak otthonról (részben miatta) de már nem mehetek vissza.

Így hozzá költöztem, aminek örülök, de visszaél a helyzettel, elég rendesen. Úgy beszél velem mint a kutyával, nincs szavam. Amíg ő lakott nálunk soha semmi probléma nem volt, hálás volt, visszafogott.


Szóval ez van.


Maradjak nála, csiszoljak ezen, vagy inkább albérlet? Én már nem tudom.

Az albérlet sem egy életbiztosítás, saját lakásom nincs.


2014. jún. 30. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is albérletben lakom, nem egy életbiztosítás de a híd aljánál jobb
2014. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod magad visszakönyörögni? Mit tettél, hogy kidobtak?
2014. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ezt elmondtad a barátnődnek, hogy ez neked rosszul esik?
2014. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azért dobtak ki, mert ezzel a lánnyal jársz, elvileg visszafogadnak, ha megtudják, hogy szakítottál. vagy ez nem így működik?
2014. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát eleve mentálisan kicsit bizonytalan volt anyám én meg próbáltam megkeresni vele az egyensúlyt.

Persze amikor jött a barátnőm ez felborult, édesanyám meg úgy gondolja, hogy az ő egyetlen nyugodt kis életének az a kulcsa, hogy mindenkit (apámtól kezdve egészen engem is beleszámítva) kipaterol a lakáskájából amiért több ember is rengeteget gürcölt.


Szóval anyukámnak az a téveszmécskéje, hogy ha én oda visszamegyek akkor neki az nagyon rossz lesz, mert abban a szűk panellakásban őt zavarja, hogy ott vagyok.


Szóval nem hiszem, hogy visszaengedne. Utolsó időszakban már szokása volt rendőrt hívogatni a lakásra mindenféle mondvacsinált dolog miatt, hogy zaklasson.


Nem nagyon érdemel többet, ő se volt normális, de ez most rosszabb, mert most nem rokonra vagyok ráutalva és ha olyanja van a lánynak tényleg az utcára is kerülhetek.

2014. jún. 30. 18:30
 6/6 A kérdező kommentje:
De ez most egy másik történet, maximum azt magyarázza, hogy miért kényszerültem ilyen mélyre egy instabil kapcsolatban. Hát ezért.
2014. jún. 30. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!