Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek akkor, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor, ha egy olyan helyre kell mennem ahova nem akarok?

Figyelt kérdés
Van egy program ahova várnak, számítanak rám, DE úgy érzem hogy nincs akkora lelkierõm, hogy én oda betegyem a lábamat, nemhogy még beszéljek. Mit tegyek?

2013. okt. 24. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyenesen, nyiltan és őszintén mond le.
2013. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért mi az a hely?
2013. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

SEMMI SEM KÖTELEZŐ.

Viszont:

INKÁBB AZT TEDD MEG HOGY MEGTESZED, MINT AZT HOGY NEM.

De amúgy tényleg kifejthetnéd bővebben, így nehéz tanácsot adni.

2013. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahova nem akarsz menni oda nem mész. Légy már önálló élet.
2013. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igyál :) én pl emberek közé utálok menni, (hacsak nem sport vagy valami rendes, értelmes tevékenység) mert antiszociális vagyok, de mivel muszáj néha, így iszom és akkor legalább másnak is szar lesz :)
2013. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hova nem akarsz menni?
2013. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem kötelező. Elmondod, nincs kedved, nem szeretnéd, nagyon sajnálod, de nem mész. Ennyi:)
2013. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!