Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki ha 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ha 18 évesen nincs kivel mennem moziba?

Figyelt kérdés

Az "Így neveld a sarkanyodat 2"-t szeretném megnézni mert tetszett az 1, de fiúhaverral mesefilmet nézni olyan meleges dolog és se barátnőm se olyan lany haverom akivel elmehetnék.

Mennyire ciki ha eddig jutottam 18 évesen?

18/F


2014. jún. 29. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs egyetlen ismerősöd se, aki megnézné?
2014. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az nagyon jó film, mindenképp nézd meg:) 15L
2014. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Van csak nem velem. :D

Fiúval meg nem nézném.

2014. jún. 29. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebben semmi ciki nincs...és mi az, hogy fiúhaverral mesefilmet nézni "meleges dolog"? Hülyeség, nézzétek meg nyugodtan.
2014. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki csak rossz.
2014. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerinted hányan fogják azt nézni hogy kivel mentél oda? senkit nem fog érdekelni mindenki saját magával lesz elfoglalva
2014. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 19 éves lány vagyok, és nekem nagyon tetszett, igaz én három barátommal voltam (közülük kettő fiú), de szerintem egyáltalán nem meleges és megjegyzem a moziterem tele volt ilyen korú emberrel, de még egyedül elmenni se gáz, tényleg nem érdekel senkit, hogy ki van egyedül és ki nincs.
2014. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem érdekel hogy mas mit gondol :D


Sajat magam emésztem azért mert eddig vittem 18 évesen kapcsolatok terén.

2014. jún. 29. 22:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Na igen, sokszor én is emésztem magam amiatt, hogy látom, hogy másoknak milyen jó kis összetartó baráti társaságuk van és együtt mennek egy csomó helyre stb. én pedig 19 évesen ott tartok, hogy a nyár legnagyobb részében a családommal vagy egyedül leszek... Nem tudom ez mennyire ciki, meg szerintem sokan vannak még ezzel így, de új embereket megismerni sosem késő.
2014. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16 évesen én is elmentem anno egyedül a Karib-tenger kalózaira, mert nagyon meg akartam nézni, a barátaim meg dolgoztak, de ez nem zavart. Jobban bántam volna, ha nem megyek el. Most meg más programra, mint koncert, buli stb szintén nem zavar, ha egyedül megyek, legalább megismerek új embereket (mindig van, aki hazakísér :) ). (Persze vannak közös programok is, de nem vagyunk összenőve.) 24L
2014. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!