Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy ilyet beadagolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy ilyet beadagolni?

Figyelt kérdés

a barátomnak szent meggyőződése, hogy csak az értékes ember, aki egyetemet végzett, abból is olyat, amivel el lehet helyezkedni. amikor még gimis volt (most egyetemista), 4,6 volt a legrosszabb átlaga.


nekem 3,00-től 3,5-ig szokott lenni, és a barátom mindig húzza a száját, hogyha 4-esnél rosszabb jegyet kapok. ez lesz az utolsó évem és eldöntöttem, hogy nem akarok egyetemre menni, meg szerintem nem is tudnék. OKJ-ra fogok jelentkezni, de nem tudom, hogy mit fog szólni a barátom hozzá, hogyan mondjam el neki? egyik volt osztálytársa OKJ-ra járt és nekem szidta hogy milyen hülye hogy nem vették fel sehova.


2014. jún. 30. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ez a kapcsolat igy sokáig müködni fog. A barátod egy felszines barom, ha ez alapján elitél meg is érdemli.
2014. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hááát...igen.


nem hiszem, hogy szakítana velem emiatt, de tuti megromlana valami

2014. jún. 30. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bakker van ilyen? :) Ha tudná hogy a technikumommal, meg angol nyelvvel simán az asztal alá keresem a flancos diplomájával együtt. :))
2014. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!