Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abból hogyha egy ember 3-4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból hogyha egy ember 3-4 csajt fűzöget abból tényleg semmi jó nem sülhet ki?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 18:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mondom,hogy nem vagyok pasizós. 2 ember volt az életemben,mindkettő hosszútávú volt,több éves,előtte pedig elég jól megismertem őket. Voltak közös ismerőseink is,stb. Illetve sajnos,vagy nem sajnos, de nem vagyok egyszerű eset. Szóval ha 1-2hétig mondogatod nekem a szépet az még kevés lesz.

Attól függetlenül ismerkedtem én,és hidd el,eddig mindig így vagy úgy,de kiderült.:) Még az eleje felé,hogy többen is vagyunk.

Olyan is volt,hogy megismertem valakit,sejthető volt,hogy a szexre megy,1hónap teperés után be is ismerte,hogy neki igazából kapcsolat nem kéne. De hát ezt lehetett tudni.

Aztán persze lehet lesz olyan,hogy nem fog kiderülni. Akkor így jártam.:)

2014. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A nők könnyen beszélnek, akik naponta kapnak 2-3 megkérést... Nekik nem kell mások után menniük... :)
2014. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jól van, de ez akkor is hülyeség, h mindig kiderült.

Ez olyan, mint azt állítani, h a téves hívás sose foglalt.

Honnan tudod?

Csak soha nem derül ki.....

2014. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért írtam,hogy mindig,mert nekem eddig olyan pasi nem nagyon csöppent bele az életembe,akivel ne lett volna közös ismerősöm.:D Kisvarosban élek tudod.:D De olyan is volt,hogy egy pasi a második találkozásunk alkalmával maga vallotta be,hogy kavart valami csajjal egy bulin,de megtudtam volna,mert hát szintén a közös ismerősök..:D Egy haverját évek óta ismertem már. Terjednek itt a pletykák.

Ha olyan valakit ismerek meg,aki nem idevalósi stb,vagy nincs közös ismerős és nem mesélgeti a haverjainak,hogy kiket fűz,akkor esélyes,hogy nem fogom megtudni.:D

2014. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!