Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknál ez miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál ez miért nem működik oda-vissza?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ennek a kérdésnek a kapcsán fogalmazódott meg véglegesen a gondolatom.Leírták többen is,hogy a fiú legyen kigyúrt meg nagyon izmos,mert az bejön nekik,de szerintük a nők undorítóak izmos,szálkás,sportos alkattal.Nem feltétlenül a képen lévő hölgyre gondolok jelen esetben,csak az edzett,fitt csajokra,ami nem annyiban merül ki,hogy nem zabálják fel a hűtőt naponta és elmennek futni egy héten kétszer.Ha elvárás,hogy a fiúk szenvedjenek minden tekintetben az izmokért,akkor visszafelé miért nem működik a dolog?Az egyik fél kevesebb energiát fektet be jóval a dologba...és a fiúknak ugyanúgy figyelni kell,hogy ne hízzanak el tömegelés közben,hanem megmaradjon a lapos has és úgy jöjjenek az izmok,szóval ez a lány mentegetőzés kilővi,miszerint az alakjukra figyelnek.Figyelünk mi is,de ez alap dolog,az edzés a plusz,amit viszont a lányok nagyon nagy többsége egyszerűen nem tesz meg.Most tudom,hogy jönni fog a sok huszár,hogy a sportosabb,szálkásabb lány test számukra undorító...de ez valahol akkor is elgondolkodtató,hogy miért nem működhet oda-vissza a dolog.Ja és az is jöhet,hogy nem várják el az izmokat a lányok,de bizony igenis elvárják,ráadásul alapfeltételként.


2014. jún. 30. 19:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én nem várom el, hogy a pasi izmos legyen. A barátom sem egy kigyúrt állat. A karja izmos, a háta is, amúgy még egy kis hasa is van. A másik meg, hogy egy nő általában inkább párnásabb, az arca, a feneke, a hasa, ez genetika. És a testzsír % is magasabb. Azon kívül pedig én nem tehetem meg szivi, hogy az életem is a edzőteremben töltsem, van más dolgom, tanulok, meg hasonlók... Elég felszínes a gondolkodásod. Minden nőnek kigyúrt állatnak kellene lenni? Nem hinném. Ha ilyet akarsz, akkor találsz az edzőtermbekben.
2014. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha megfigyeled az állatvilágban is általában a hím egyedek fektetnek több energiát az udvarlásba és a kinézetükbe. Persze a nők is kicsinosítják magukat meg minden.
2014. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj a bugyidba: nem várom el az izmokat. Sportolok, de "van rajtam mit fogni": és szimplán mert így érzem magamat jól. Benne van valahol mélyen az emberekben, hogy a nőiesség "puha", egyszerűen tudat alatt az emberek nagy részében már csak a mellek és az anyaság szerepe miatt is ott van. Így nem a kemény izmokat preferálják sokan egy nőn. Gyengédek, gondoskodóak, engedékenyebbek, puhák. Mielőtt valaki beszól, ez pszichológia, nem kitaláltam a plusz kilók védelmében.
2014. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem mindenkinek vannak ilyen elvárásai. Nekem nem elvárás, hogy mennyire izmos egy férfi vagy sem.

Az elvárás pl., hogy normálisan viselkedjen, dolgozzon, legyen őszinte. Ezeket én is fel tudom mutatni neki. Szóval meg van oda-vissza. :)

Másrészt nemcsak izmokat építeni nehéz. Egy nőnek is nehéz x évesen (nem 16-20 év között) mindig vékonynak lenni, feszesnek, tökéletes bőrűnek, fényes hajúnak, stb. Mert ha a külsőségeket nézzük, akkor kb. ez a fiúk elvárása. Ráadásul, ha valaki nem vékony, sportos alkat, annak nagyon sok munka jó formában lenni. Vagy pl. egy-két-három szülés után formába jönni.

2014. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én is elvárom, hogy a barátom izmosabb, sportosabb külsővel rendelkezzen, de én hetente többször mozgok és edzek ugyanúgy, kicsit izmosabb testem is van. Szóval nálunk oda-vissza működik a dolog. És amennyire ismerek még rajtam kívül sportosabb lányokat, náluk is. Én nem úgy tapasztalom, hogy egy sportoló srácnak ellenére lenne a sportos női test, egészséges mértékű izommal, az én testem is sikert arat, így teszek érte.
2014. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ó de édi kisfiú lehetsz!

Én örömömben táncolnék ha anyi lenne a bombaalak, hogy nem zabálom fel a hűtőt+futok heti kétszer.... Ez genetika. És éppen ezért nehéz megállápítani kinek mennyi munkàja van benne. Valakinek alapból jó alakja van. Van, akinek elég a heti 2 futás, de nekem meg pl. nem. Akkor most értékesebb lennék másoknál? Nem. Nagyon a felszínt nézed, még véletlenül sem tekintenél mélyebbre. Amúgy nekem annyi kitételem van, hogy a kiszemeltem lehetőleg ne legyen szélsőséges súlyú (túl sovány/túl kövér). Minden más jöhet ;)

2014. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Amit te leírtál itt és a kérdés, amit belinkeltél nem igazán ugyanarról szól.

A belinkelt kérdésre: nekem nem tetszik, de nem az izmai miatt, hanem az iszonyatosan mű, félresikerült mellei miatt.

A te kérdésedre: nemcsak a férfiak dolgoznak az edzőteremben a testükért, hanem a nők is. Pl. én is járok és ugyanúgy vannak nők is, mint férfiak ott, ahova én járok.

2014. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, remélem tudod, hogy ez a hisztid itt most konkrétan pont ugyanolyan, mintha kiírnék egy ilyen kérdést: "Ha a férfiak elvárják a nőktől, hogy állandóan legyenek szépen kisminkelve, legyen rajtuk feszülős ruha, ami mutatja az alakjukat, akkor a férfiak miért nem sminkelik magukat és vesznek fel kivágott felsőket?"
2014. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező levágott egy hisztit nekem levélben, majd miután kifejtettem a véleményemet, visszaírta, hogy egy hisztis p-.csa vagyok, senki nem kérdezte a véleményemet, és akinek nem hallgatja a nyafogását, és letilt. Közlöm, hogy ő írt nekem először egy kioktató levelet, ezek után pedig itt próbálja az igazát megtalálni. Szánalmas vagy édeske!
2014. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Erdekes,nekem irt egy csaj innen kioktato levelet...vagy honnan tudod h akivel beszeltel=kerdes feltevoje(azaz en)?Mert erre a kerdesre reagalva irtal nekem te bornyu.
2014. jún. 30. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!