Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknál ez miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál ez miért nem működik oda-vissza?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ennek a kérdésnek a kapcsán fogalmazódott meg véglegesen a gondolatom.Leírták többen is,hogy a fiú legyen kigyúrt meg nagyon izmos,mert az bejön nekik,de szerintük a nők undorítóak izmos,szálkás,sportos alkattal.Nem feltétlenül a képen lévő hölgyre gondolok jelen esetben,csak az edzett,fitt csajokra,ami nem annyiban merül ki,hogy nem zabálják fel a hűtőt naponta és elmennek futni egy héten kétszer.Ha elvárás,hogy a fiúk szenvedjenek minden tekintetben az izmokért,akkor visszafelé miért nem működik a dolog?Az egyik fél kevesebb energiát fektet be jóval a dologba...és a fiúknak ugyanúgy figyelni kell,hogy ne hízzanak el tömegelés közben,hanem megmaradjon a lapos has és úgy jöjjenek az izmok,szóval ez a lány mentegetőzés kilővi,miszerint az alakjukra figyelnek.Figyelünk mi is,de ez alap dolog,az edzés a plusz,amit viszont a lányok nagyon nagy többsége egyszerűen nem tesz meg.Most tudom,hogy jönni fog a sok huszár,hogy a sportosabb,szálkásabb lány test számukra undorító...de ez valahol akkor is elgondolkodtató,hogy miért nem működhet oda-vissza a dolog.Ja és az is jöhet,hogy nem várják el az izmokat a lányok,de bizony igenis elvárják,ráadásul alapfeltételként.


2014. jún. 30. 19:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Te bornyú... Te a belinkelt kérdésre adott egy válaszomra reagálva írtál, de még mindig nem hiszed el :"DDDDDDDD Azt írtad, soha nem lehetnék olyan izmos, mint a csaj a képen, mert azt hiszem az olyan olyan könnyű. De legyen neked igazad. Okos enged, szamár szenved. Szia!
2014. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Tudod ez már csak azért is így van, mert én soha nem írok senkinek privátot itt! Beégetted magad apukám! Izomagy!
2014. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Te szenvedsz szamár,vedd már észre magad.Nem is számolom hány üzenetet írtál már nekem és miután tiltottalak,ide okádod a szövegedet.És az milyen bizonyíték,hogy senkinek nem írsz privátot?Ezt bárki mondhatja.Ez az izomagyazás borzasztóan szánalmas,tekintve,hogy nem is vagyok az.Menj aludni,megártott ma a kis agyadnak a meleg.
2014. jún. 30. 20:05
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó rosszul látod az egész helyzetet!

Néztél te már tévét, nyitottál ki újságot? A reklámok 85%-a azért van, hogy a nők sz-rul érezzék magukat a saját testükben.

Rengeteg fiatal lány már 16 éves kora előtt a súlya miatt aggódik, és azon, vajon NEKTEK, fiúknak mi tetszik.

Ha szerinted bármilyen formában is elfogadható dolog egy nőt arra késztetni, hogy utálja magát, és megfelelési kényszerből olyat csináljon, amit nem akar, akkor rohadtul nem tudom sajnálni, hogy neked meg kisebbségi komplexusod van.

A dolog nem úgy működik, hogy ha mi igen, akkor ők is. A dolog úgy kellene, hogy működjön, hogy egyikőnk se.

2014. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

[link]


Most lett elegem a hisztidből. Itt a fotó, az első üzenetem egy válasz volt a te üzenetedre. ÚGyhogy lekophatsz bunkókám...

2014. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, 77%-os, nekem is levágott egy hisztit kéretlenül... :D
2014. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
És utána rádfogta, hogy te kezdted? Már nagyon elegem van a kis nyomorultból, biztos nincs csaja, akit megdöngethet, azért sír itt a szája
2014. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Painttel két perc alatt szerkesztek ilyet...de jól van fogd csak rám.
2014. jún. 30. 20:16
 19/24 anonim ***** válasza:
Beszarok rajtad nyomorult gyerek, már senki nem hiszi el a picsogásod, tényleg beégtél :DDD Nagyon jót nevetek most, köszi a vidám pillanatokat. Ja, és kérdésedet megvizsgálják a moderátorok :)
2014. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A gépemen amúgy nem találtam paintet, azért ment dropboxba. Ha lett volna paint, levágom a tetejét, hogy éppen egy filmet nézek És ezt nem is lehet odaszerkeszteni nyomika!
2014. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!