Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklem? Fiúk válaszát várom!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem? Fiúk válaszát várom!

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki osztálytársam volt.Mindig jóban voltunk,kerülgettük egymást,de nem volt köztünk semmi.Márcsak azért sem,mert barátom volt.Egy bulin összemelegedtünk,de nem hagytam ,hogy csókolózáson kívül tovább fajuljanak a dolgok!A buli után vártam,hogy írjon,de nem írt két napig.Egy barátom szerint cikinek érezte volna,ha beszél velem.Mikor már negyedik napja nem írt ,azt hittem már ugysem érdeklem,de rámírt.Nem beszéltünk túl sokat,megkérdezte jól vagyok-e és egy rövid beszélgetésünk volt.Szerintetek,ha rámírt és érdeklődött,ha még keveset is ,akkor érdeklem?Vagy csak épp jó voltam akkor?Vajon fog még keresni?
2014. jún. 30. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, érdekel, csak gyáva. De ez van.
2014. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha akarsz tőle valamit, akkor miért nem keresed most te és bátorítod?

Ha nem akarsz semmit, hagyd békén.

2014. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Probléma 1.: Barát.(Legalábbis Te ezt mondod.)

2.Smároltok.(barát baráttal nem smárol...)

3.Ergo hülyíted.

4.Még Te várod el,hogy keressen,miután hülyíted.Hmmm...remélem soha nem fog keresni.

2014. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék valamit,de mivel elég bizonytalan vagyok szeretném,ha keresne...Már csak,azért is mert ő a fiú és Én is félek attól,hogy lehet csak arra ment,hogy lefektessen.
2014. jún. 30. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja.Előző vagyok.

Ne hagyd,hogy a komplexusaid vezessenek,kérdezd meg tőle,hogy mit akar.Merthogy akar valamit.És lehet nem CSAK megdugni.Persze tuti ez is cél.Nekem is volt egy barátnőm,akibe szerelmes lettem,aztán kiderült,hogy Ő is az,csak egy évig egyikőnk sem merte mondani a másiknak...aztán két hét után rájöttünk,hogy soha nem kellett volna megtörténni köztünk semminek.:D 21F.

2014. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!