Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi lehet a napi kaloriaszu...

Mennyi lehet a napi kaloriaszuksegletem, ha nem mozgok egesz nap semmit? Annyifelet olvasok mar interneten, hogy elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

Egy irodaba dolgozok,ezert eddig nem mozogtam semmit, de valtoztatni akarok, eddig csak kifogasokat gyujtogettem. Parommal elhataroztuk, hogy ezentul minden masnap megyunk futni. Szerintetek, ha emelett normalisan etkezek, akkor 65 kg-ra le tudok menni?


Szerintetek mennyi mozgas nelkul a kaloriaszuksegletem, ha 24 eves no vagyok 178 cm es 72 kg?


2012. jún. 10. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alapanyagcseréd becsült értéke kb. 1550 kcal. Nagyjából ennyit kellene majd fogyasztanod a fogyókúra alatt. Mozgásszegény életmód esetén olyan 1850 kcal körül tippelem a napi valós energiaigényed.
2012. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Itt kiszámolhatod és jó kis ötleteket ad én így fogytam 7kilót 2hónap alatt (heti 2-3óra mérsékelt edzés mellett)


[link]


Sok Sikert.

2012. szept. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!