Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasítsam vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza?

Figyelt kérdés
A lány vagdossa magát, ha rossz élmények érik.
2014. júl. 1. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha vissza utasítod lehet hogy öngyilkos lesz...
2014. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legjobb ilyenkor, ha nem utasítod vissza, de nem fürdesz, és hasonló... Hánysz a szeme előtt, vagy erőszakoskodsz vele... Hidd el, menekülni fog.
2014. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szánalmas már bocsánat... Állandó érzelmi zsarolás. Szerintem mondd meg neki, hogy pont emiatt nem akarsz vele lenni, és ha majd változtat magán, akkor talán...
2014. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utasítsd vissza úgy ahogy ide leírtad, nem tartozol felelősséggel az önkezűleg okozott sérüléseiért.
2014. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Omg.

Légyszi még adjatok tanácsokat :(

2014. júl. 1. 10:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Elmondod neki a tényeket, hogy ezek miatt nem akarsz vele kapcsolatot. Talán észhez tér, de semmiképp ne érezd felelősnek magad miatta. Ez csakis az ő hibája/felelőssége.
2014. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
egy dugást nem ér meg?
2014. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon rosszul esne ha miattam tenne ilyet. Már volt, hogy rajtakaptam és lesmároltam inkább, csak ne csinálja.

Én szívesen lennék a a barátja, mint ahogy vannak barátnői is. De komoly kapcsolatot nemszeretnék vele.

2014. júl. 1. 10:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mond meg neki hogy ez nem jó dolog, és emiatt nem tudsz elképzelni vele komolyabbat. Ha meg nekiáll vagdosni magát, ami ugye érzelmi zsarolás, akkor se engedj neki.
2014. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a lesmárolás dolog jó nagy baromság volt. Szerinted, mégis mi fog jobban fájni neki ha hitegeted aztán pofára ejted vagy az elején tisztázod, hogy nem akarsz komolyat?


Ha előtted vagdossa magát az szimpla érzelmi zsarolás, ilyen ember kellene neked? Vagy kapcsolatba leszel vele és szenvedsz vagy közlöd, hogy nem, de ezt lehetőleg még az előtt tedd hogy elkezd reménykedni. Játszhatod a jólelkű szamaritánust, de neki fogsz több fájdalmat okozni és magadat juttatod majd egy sor olyan élményhez amit később szívesen kitörölnél az életedből.

2014. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!