Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu az osztalyomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu az osztalyomban, es szerelmes belem, hogy utasitsam vissza?

Figyelt kérdés
nem tudom ,hogyan mondjam el neki,hogy hiaba is probalkozik ,ugyse lessz belole semmi.nagyon kedves srac ,sokat beszelgetunk ,szorakozunk ,de tobb dolog miatt nem jarhatok vele:1.baratom van 2.nem az esetem(nem vagyok en se superstar ,nekem is vannak hibaim ,de o egyaltalan nem az esetem ,eloszor is mivel en mindig magas sarku cipoben jarok ezert o 8-10 centivel kissebb mint en ,es eleg macko tipus ,amivel semmi problemam nincs,csak nem az esetem)3.a termeszetunk nem illik ossze ,o egesz nap a laptopja elott ul ,es en inkabb kalandvagyo,dinamikus csaj vagyok..nem tudom hogy mondjam el neki ,de mar kezdek raunni az ajandekokra(folyton csokit es viragot meg macikat vesz).kell tudni rola ,hogy meg sosem volt baratnoje ,es eleg erzekeny ,ugyanis most valnak a szulei ,igy sok stressz van rajta..mit tegyek ,hogy ne bantsam meg? 17L (es bocsi a helyesirasi hibak miatt)
2014. jan. 21. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hé haver, nem tetszel!
2014. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
takaroggyá!!!
2014. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy érett ember nyiltan megmondja,hogy mi az amit akar,és mi az amit nem. Ha már felnötesdit játszotok,viselkedjetek úgy.
2014. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pixie.cute ***** válasza:
Szepen leultetet es elbeszelgetsz vele es meg mondod neki, hogy hogy értél egy kis biztatast beleveve.ez mindig segít.:) lehet, hogy fáj a neki nagyon, de igy jobban faj, hogy "kinzod" es kesobb mondanád el neki. Erted mire gondolok?
2014. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek. Hidd el megváltozna a természete, ha összejönnél vele. Nem egy emberről tudom, hogy mekkora kockák voltak, és amikor barátnőjük lett felálltak a gép elől. Kedves tőle, hogy ajándékoz. Bár én azt gondolom, hogy mindenkinek a maga dolga. Jaj és megint a magasság. Mivan méter lett a mértékegység? Megértem, hogy van barátod, de szerintem akkor se kellene ennyire elzárkózóan viselkedned vele. Tudod te is ő is, hogy semmi komoly nem lehet, de azért nem hagynám eltűnni az életemből. Persze az irásod - nem helyesírási hibák - alapján látszik, hogy még gyerek vagy. Bocs, ha megsértettelek, de legalább őszinte voltam.
2014. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
probaltam mar vagy ketszer is elmondani neki ,de nem erti meg! Mondtam ,hogy nagyon jo barat ,de nem lehet koztunk mas ,utana 2-3napig abbahagyja ,de utana kezdi elolrol ,es azt hiszi ,hogy ha ajandekot vesz akkor minden ok koztunk ,probaltam mar ,hogy nem fogadom el ,mire o a baratnoimnek adta ,hogy csempesszek a taskamba!olyan mint egy gyerek
2014. jan. 21. 16:13
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 nem sertettel meg ,szeretem ,ha oszintek velem az emberek es tudom ,hogy legtobbszor gyerekes vagyok ,ami egy nagyon rossz tulajdonsagom
2014. jan. 21. 16:17
 8/8 pixie.cute ***** válasza:
Ekkor egyetlen megoldás van..
2014. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!