Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy nőnek jó az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nőnek jó az illata, akkor vonzónak találjátok valamennyire?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kettő nem függ össze.
2014. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. júl. 1. 10:53
 3/16 A kérdező kommentje:
Ott van az a szó is, hogy "valamennyire".
2014. júl. 1. 10:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de számomra összefügg.

Volt olyan férfi, akit amikor először megláttam, átlagon alulinak tartottam külsőre, de leültünk egymás mellé beszélgetni, éreztem a természetes illatát és nagyon-nagyon vonzott, később bele is szerettem.

2014. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert első sorban egy nőnek a külseje a vonzó. Az arca, a bőre, az alakja, a melle, a segge.


Egy ronda, dagadt nőt nem talál senki vonzónak, csak mert jó az illata.


De az illat egy jó nőn sokat tud dobni.

Látás, hallás, tapintás, SZAGLÁS, ízlelés. - A szaglás is az egyike az öt érzékünknek és minél jobb, ha egy nő ezek közül minél többet tud stimulálni. Kifejezetten még jobban vonzódok egy nőhöz, ha annak jó szaga van, mintha nem, de a szag önmagában nem elég ahhoz, hogy vonzódjak.

2014. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 DanteSparda ***** válasza:
100%
nálam ez a kettő igen is össze függ ha egy lánynak rossz az illata kitudok ábrándulni belőle
2014. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor vonzónak találhatom az illatát de ettől még nem lesz szebb.
2014. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Kifejezetten a büdösek jönnek be
2014. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Valóban nem lesz szebb, de szerintem pozitívum.
2014. júl. 1. 11:00
 10/16 A kérdező kommentje:
8-as, akkor mi nem lennénk jóban.
2014. júl. 1. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!